Біблія — на першому місці в рейтингу подкастів
Християнський світ
13.01.2021
Програма о. Майка Шмітца «The Bible in a Year» від 2 січня 2021 р. очолює список найохочіше слуханих подкастів на платформі Apple. Вона перегнала продукцію таких медіа, як «The New York Times» чи «NBC News»

Кожний уривок — це фрагмент зі Святого Письма та молитва. Записи тривають від 15 до 25 хвилин.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Нові передачі виходитимуть в ефір щодня до кінця 2021 року. За цей час слухачі мають змогу прослухати цілу Біблію. Почергові фрагменти дібрано за схемою, яку опрацював Джефф Кевінз. Ішлося про збудування історію яка б легко сприймалася, пише credo.pro

Є також інша користь від такого добору змісту. В розмові з «Catholic News Agency» о. Шмітц визнав, що, читаючи «книга за книгою», слухачі дістались би Нового Завіту тільки в листопаді. Він зазначив, що не було би добре, якби особа Ісуса не була добре помітна протягом 10 місяців. Щоби цьому запобігти, у подкасті будуть моменти, які о. Майк назвав «месіанськими контрольними пунктами». Перший має настати десь близько 90-го подкасту (протягом майже тижня слухачі пізнаватимуть Євангеліє від Йоана).

Читайте також: Щоб нагадати про Бога: у медзаклади для людей з деменцією розсилають диски з госпел-піснями

Коментуючи зацікавлення подкастом, о. Майк Шмітц зазначив, що католики часто привчені тільки до гучного проголошення Святого Письма, до того, що «їм його виголошують».

«Може, тому ми трохи спочиваємо на лаврах і не обов’язково заглиблюємося [в нього], не ставимо запитань про переклади, контексти тощо», — каже о. Шмітц. — Однак ми й надалі голодні без цих знань».

На думку священника, привабливість подкасту випливає не тільки з того факту, що він дає змогу прочитати за рік цілу Біблію. Ідеться також про поділ її на легкі для засвоєння уривки та надання вказівок.

«Як на мене, завдяки цьому для багатьох людей те, що виглядало недоступним, стало доступним», — каже о. Майк.

Джерело: credo.pro

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Християнський світ
Останні новини