Ірак: безпека життя християн під загрозою
08.07.2020
Якщо міжнародна спільнота не поспішить із негайною допомогою — протягом найближчих чотирьох років вимушена міграція може призвести до зменшення кількості християн в Іраку на 80% порівняно з часом перед агресією військ ІДІЛ, — б’є на сполох у спеціальному звіті Папське товариство «Допомога Церкви в потребі».

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Звіт показує, що фактично всі місцеві християни бояться за свою безпеку, а майже 90% з них підкреслюють, що ці побоювання дуже великі, йдеться на credo.pro.

Читайте також: Пожежа на Луганщині: кількість загиблих зросла до п’яти, вогонь знищив 120 будинків

Причина такого стану сприйняття реальності, зокрема, в тому, що деякі відділи місцевих служб правопорядку, особливо ті, що підтримуються Іраном, брутально ставляться до місцевого населення, а також багато хто побоюється повернення так званої Ісламської держави.

69% опитаних назвали це головною причиною вимушеної міграції. Серед інших причин виїзду зі своєї країни іракські християни називають безробіття (70%), фінансову й адміністративну корупцію (51%) та релігійну дискримінацію (39%).

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

Джерело: credo.pro

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Останні новини