Християнські заклади освіти в США під загрозою з боку ЛГБT
Загрози та виклики
07.04.2021
Низка «правозахисних» ЛГБТ-груп подали позов до суду з вимогою переглянути правила, за якими існують навчальні заклади, засновані релігійними організаціями

Вони зібрали свідчення студентів переважно євангельських шкіл, коледжів і університетів, які виступили проти біблійних порядків у навчальних закладах.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це пише c4u.org.ua

Їх претензії полягають у «дискримінації», яка нібито проявляється у відмові поселення в гуртожитках, «атмосфері страху й неприйняття» щодо гомосексуалістів і трансгендерів.

У численних випадках, описаних в позові, студенти християнських навчальних закладів (які відносять себе до ЛГБТ) наводять приклади, коли студенти, викладачі і персонал говорили негативно про гомосексуальні практики та висловлювали своє ставлення, ідентичне біблійному, тобто визначали таку поведінку як гріховну.

Цей позов направлений до суду, щоб визнати чинне законодавство таким, що нібито суперечить Конституції США. Річ у тім, що Законом від 1972 року забороняється освітнім установам, які отримують федеральне фінансування, дискримінацію за різними ознаками, проте є виняток. Він поширюється на ті навчальні заклади, які «контролюються релігійною організацією», якщо застосування закону «не буде відповідним до релігійних догм такої організації».

Рада християнських коледжів та університетів висловила заперечення посяганням ЛГБТ-активістів: «Вища освіта, що базується на вірі, завжди була важливим елементом різноманітності системи освіти у Сполучених Штатах. Багато перших коледжів та університетів були релігійними, а тому дуже важливо, щоб студенти продовжували мати можливість вибору коледжу в різноманітному освітньому середовищі», — зазначили у заяві.

Читайте також: У Києві продовжує зменшуватися народжуваність

У Міністерстві юстиції США прокоментували позов неоднозначно: з одного боку, керівник відділу цивільних прав заявила, що закон про громадянські права 1972 року повинен включати категорії сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Проте вона нагадала це в контекст відсутності підстав для позову і без підтвердження винятку для релігійних навчальних закладів.

Скоріш за все, попереду на американських християн чекає дуже важливе і цікаве судове засідання, але сам позов ставить перед ними питання: чи є місце для християн, де вони можуть вільно говорити про свої релігійні переконання? Сьогодні навіть християнські виші змушують грати за правилами «гендерної рівності». Навіть віруючих людей у релігійному товаристві намагаються обмежити в тому, що сприймати нормою, а що ні.

Джерело: c4u.org.ua

_____________________

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Загрози та викликиЄвропа та світ
Останні новини