В’язниця за нетерпимість до ЛrБТ, легалізація rомосеkсуальних партнерств та інші небезпеки: Уряд затвердив Національну стратегію з прав людини 2021-2023 роки
Загрози та виклики
22.07.2021
В кінці червня Кабінет Міністрів України ухвалив План дій у сфері прав людини на період до 2023 року. Згідно документу, його ціль — забезпечення дотримання прав людини. Здається, що це така благородна мета, однак на жаль ми бачимо, як дедалі частіше при реалізації зазначених ініціатив поруч із хорошими ідеями обов’язково йде просування антисімейних ідей та гендерної ідеології. В даній Стратегії, як ніколи раніше зібралося найбільше ЛГБТ ініціатив, які пропонується реалізувати до 2023 року.

План  дій налічує 95 пунктів  більшість з яких стосуються нагальних питань, однак серед них приховано блок небезпечних питань, які пролобійовані ліберальними антисімейними силами.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

План дій передбачає розробку і ухвалення найближчим часом ряд небезпечних для церков та сімей законів:

Жорстке покарання за нетерпимість до ЛГБТ – строк виконання до лютого 2021 року

Пункт 28 Плану дій передбачає розробку і ухвалення закону про жорстке покарання противників ЛГБТ. 

13 травня, ще до затвердження Плану дій, можливо на честь місячника ЛГБТ, Урядом зареєстровано небезпечний для християн та сімей законопроект №5488 щодо боротьби з проявами дискримінації. В даному документі вводиться жорстоке покарання за нетерпимість, критику або просто негативне ставлення щодо «сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності» (СОГІ)

Якщо на питання, як ви ставитеся до ЛГБТ, ви скажете: «Негативно», то за це буде штраф, а якщо скажете таке в проповіді в церкві або на сімейній ході, то це може трактуватися як вчинення злочину групою осіб. Згідно закону за групові злочини на ґрунті нетерпимості максимальне покаранням може бути до 5, а то й 8 років тюрми!

Ключовою небезпекою 5488 є те, що сам Уряд вперше (!) вносить в законодавство термін «ґендерна ідентичність», а це ― фактично прихована ліквідація статі та зміна законодавства в питанні статі, з часом на підставі цієї зміни термін “стать” почнуть міняти на “гендерна ідентичність”, що матиме страшні наслідки.

Що таке «гендерна ідентичність»? Це не те, ким ти народився, ― хлопчиком чи дівчинкою, ― а це те, ким ти себе уявляєш чи хочеш уявляти, бо десь в інтернеті побачив або тобі хтось сказав, або на гей-параді показали. Це сотні гендерів: від лесбіянок, геїв, трансгендерів до агендерів, гендерквірів, людино-собак та різних аморфних істот. А найнебезпечніше ― що, коли таке вносять в законодавство, то згодом навчальні програми для дітей теж будуть змінювати, аби навчати дітей, що у них є понад 100 варіантів, ким себе ідентифікувати і нафантазувати.

Для реалізації цього закону пункт 29-30 передбачає «спеціальне навчання» слідчих поліції та прокурорів щодо особливостей «розслідування кримінальних правопорушень, вчинених з мотивів нетерпимості, з урахуванням міжнародних стандартів». На жаль чомусь тут при словах «міжнародні стандарти» спадає на думку лише тільки така грань як питання ЛГБТ, бо лише про цей акцент ми постійно чуємо в виступах на тематику дискримінації чи рівності прав. 

Найнебезпечнішим є те, що Строк реалізації та прийняття закону це лютий 2021 року.

Прихована легалізація гомосексуальних шлюбів через цивільні партнерства

Пункт 33 Плану дій  передбачає  розроблення та подання на розгляд Кабінету Міністрів України законопроекту щодо усунення  дискримінаційних положень, які можуть порушувати майнові та немайнові права партнерів, що не перебувають у шлюбі; запровадження інституту зареєстрованого цивільного партнерства.

В цьому пункті приховано легалізацію ЛГБТ-партнерств в статусі шлюбу. Так як у Конституції прописано, що шлюб можливий лише між чоловіком і жінкою, то аби обійти цю норму було придумано форму цивільного партнерства, яка фактично є майже юридичною формою шлюбу для гомосексуалістів, але з іншою назвою.

Разом з цим, введення в законодавство нового визнаного державою співжиття несе загрозу для інституту шлюбу як такого, бо юридичні вигоди від партнерства покриють аналогічні шлюбні, а тому чимало потенційних шлюбів не будуть укладені.

І якщо схожий пункт при попередніх Урядах був максимально безликий та без конкретики, то в даному Плані призначені конкретні виконавці (Мін'юст) та строк виконання - грудень 2023 року.

Прийняття Стамбульської конвенції, що просуває гендерну ідеологію до кінця 2021 року

Пункт 40 Плану дій передбачає - підготовку та подання Президентові України пропозицій щодо ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція). Строк реалізації та прийняття - грудень 2021 року.

Якби вам хтось сказав – підтримай чудову міжнародну конвенцію, яка позбавить твоїх дітей статі, та закладе основи аби згодом в школі з молодших класів навчали їх, що хлопчик може насправді бути дівчинкою або трансгендером і т.д. і варто пробувати різні образи, що секс хлопчика з хлопчиком та різні сексуальні експерименти це круто, заборонить батькам заважати дітям експериментувати зі своїм гендером, бо це гендерне насилля, ліквідує сім’ю, як союз чоловіка та жінки і тому подібне, то скоріше б за все більшість людей в Україні би відкинуло таку ініціативу.

Є різні види небезпек: одні видно зразу, інші - приховані, але найбільш небезпечні часто схожі на деякі міжнародні документи та закони, які під 99 % чудових ініціатив приховують щось згубне. Це як бочка меду та ложка дьогтю. (99 відсотків документу це один мед, а далі бах і дьоготь. І на початку здається - та ну, це ж так смачно має бути, але проходить трохи часу і ми розуміємо, що солоденьке стало жахливим, але вже пізно.

Так само сьогодні виглядає питання із Стамбульською конвенцією. Нас всі запевняють, що ця конвенція для боротьби з домашнім насиллям! Хороша мета? Чудова. Мають християни підтримувати боротьбу з насильством? Звичайно! Тоді подивіться, яка назва в Стамбульської конвенції - конвенції Ради Європи  “Про запобігання та протидію насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами”. Після прочитання назви у більшості рука мабуть тягнеться проголосувати за ратифікацію. 

Однак, є гірка правда, яка складає може 1 % конвенції і перекреслює те добре, що там зазначено. Це ціна документу – стать ваших дітей! Бо конвенція міняє її на гендер і зобов’язує всі держави, що ратифікували її – привести своє законодавство у відповідність з нею. Конвенція вище законів України. Якщо вона ратифікована, то вона обов’язкова до виконання! Звичайно, що питання заміни статі на гендр буде відбуватись поступово, можливо протягом кількох років, щоб суспільство звикло до цієї думки. 

Нагадаємо, що недавно Туреччина, яка перша ратифікувала цю конвенцію, вийшла з неї через її неефективність для боротьби з домашнім насильством та пропагування гендерної ідеології.

Польща також готується до денонсації цієї конвенції за гендерну розпусту.

Перегляд стандартів вищої освіти в аспекті захисту прав і свобод людини, зокрема застосування міжнародних стандартів прав людини

Пункт 93 Плану передбачає «Перегляд та оновлення стандартів вищої освіти для рівнів бакалавра і магістра за спеціальностями» 

“012 Дошкільна освіта”, “015 Професійна освіта”, “016 Спеціальна освіта”, “061 Журналістика”, “231 Соціальна робота”, “232 Соціальне забезпечення”, “262 Правоохоронна діяльність”, “281 Публічне управління та адміністрування” з метою забезпечення формування компетентності освітян у питаннях захисту прав і свобод людини, зокрема застосування міжнародних стандартів прав людини

Пункт ніби звучить достойно та про правильні речі а от, що туди буде вкладено – ми не знаємо, чи покращення програм згідно кращих міжнародних зразків, або корегування програм в аспекті захисту прав і свобод лише з погляду на насичення їх питаннями щодо ЛГБТ та гендерної ідеології.

Що робити?

Враховуючи зазначене хочеться нагадати, що наведені пункти Плану лише частина того, що видно на поверхні, адже багато пунктів, які присутні в стратегії мають назви щодо захисту прав і свобод, але знати, що туди буде закладено ми не не можемо без подальшої розшифровки виконавцями.

Однак навіть видимі загрози в Плані дій вимагають від просімейних сил та християн згуртуватися, аби захищати сімейні цінності, свободу слова та віросповідання.

Хочеться нагадати, що в попередньому Плані дій пункт про легалізацію цивільних партнерств не був реалізований та закон не було внесено лише завдяки високій активності просімейних сил, які постійно декларували важливість захисту сімейних цінностей, а також ініціювали рішення з понад 80 обласних та міських рад, що звернулися до Уряду та Президента щодо важливості непохитності сімейних засад в Україні.

Нині вся влада змінилася і про старі звернення більшість не чули. Саме тому нині необхідно ініціювати нові масові звернення від громадян, депутатів, міських, обласних рад та рад територіальних громад до Уряду, Верховної Ради  та Президента щодо недопущення прийняття небезпечних законів

Повний текст Національної стратегії у сфері прав людини на 2021-2023 роки за посиланням: zakon.rada.gov.ua

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

Загрози та виклики