Президент Португалії: релігію не годиться обмежувати приватною сферою
Суспільні новини
30.06.2020
Президент Португалії Марсело Ребелу ді Соза сказав під час відеоконференції в Ліссабоні, що прояви релігійності в публічних місцях мають бути ушановані, а місце релігії не може обмежуватися виключно приватною сферою.
Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини! 
 
Під час події, в якій взяли участь також представники кількох релігій, Ребелу ді Соза вказав на важливу функцію релігійної свободи для держави. Він зазначив, що релігійна свобода становить важливий елемент життя кожного суспільства.
 
 

Також він вказав на необхідність кроків, які підтримують міжконфесійний діалог. «Діалог між релігіями це вираження релігійної свободи, але також (…) світоч культури», — сказав Ребелу ді Соза.

Президент Португалії нагадав, що Конституція цієї країни гарантує свободу переконань і стосується також людей невіруючих. Однак він визнав неналежними спроби усувати прояви релігійності з публічного простору. — Релігія має бути визнана в публічному просторі, а її присутність у ньому має бути вшанована, — додав Ребелу ді Соза.

Фото: RTP
Джерело: CREDO

Читайте також: Альтернатива Facebook: працівник Силіконової долини запустив соцмережу для християн

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Суспільні новини
Останні новини