У церквах США назвали найпопулярнішу пісню прославлення 2020 року
Християнський світ
14.01.2021
Розрада і надія були основними темами 2020 року у церквах

Про це йдеться у «Звіті про пісні і проповіді на кінець року» виробника інтегрованих церковних технологічних продуктів Faithlife.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

«Дані були зібрані з програмного забезпечення Faithlife Proclaim Church Presentation Software для пісень прославлення і Faithlife Sermons для тем проповідей», — сказав співзасновник і генеральний директор Faithlife Боб Прітчетт.

Він назвав «мир і надію» як «найпоширеніші теми проповідей пасторів».

Зібрані дані показали, на чому трималися церкви Північної Америки в розпал пандемії COVID-19. Це дало уявлення про те, які пісні поклоніння, теми проповідей і уривки з Писання найчастіше використовувалися в один з найважчих років у сучасній історії.

«Дані Faithlife за 2020 рік підкреслюють важливість церковних лідерів у задоволенні потреб своїх прихожан і громадськості загалом у важкий рік», — зазначив Прітчетт.

Пісня «Way Maker» нігерійської госпел-співачки Sinach стала найпопулярнішою піснею поклоніння в 2020 році.

Дані були зібрані Faithlife Proclaim, програмним забезпеченням Faithlife для церковних презентацій, яке дозволяє церквам розміщувати тексти пісень і вірші з Біблії на своїх платформах. Згідно з даними, церкви заспівали разом приблизно 2,2 мільйона разів понад 7 тисяч пісень на більш ніж 568 тисячах богослужіннях.

«Way Maker» досягла піку популярності у березні 2020 року, коли число загиблих від COVID-19 у США почало зростати.

Читайте також: У США в польовому госпіталі для хворих з коронавірусом служать капелани

Друге місце у списку найбільш популярних пісень зайняла «Build My Life» Пета Барретта (найкраща пісня в 2019 році), за якою послідувала «10,000 Reasons (Bless the Lord)» Метта Редмана.

«Слова найпопулярніших пісень прославлення і найчастіших тем проповідей стосувалися актуальних проблем дня, щоб дати розраду серед хаосу», — додав Прітчетт.

Серед інших пісень, які втішали християн до того, як у США впровадили локдаун через пандемію були гімни «It is Well with My Soul» і «Tis So Sweet to Trust in Jesus».

Нові пісні «His Mercy Is More» Метта Босвелла і Метта Папи, «Goodness of God» від Bethel Music і Дженн Джонсон, «King of Kings» від Hillsong Worship і «See a Victory» від Elevation Worship також були серед кращих пісень у звіті.

Цей звіт містить також дані з Faithlife Sermons, в якому «самотність, дружба, страх, вдоволеність і лідерство» перераховуються серед 200 різних тем, які були представлені як мінімум у 100 проповідях у минулому році. Найбільш поширеними словами були: Бог, Ісус, любов, віра, сила і слава.

Напередодні святкування Пасхи, коли тривав локдаун через COVID-19 і збільшувалася кількість інфекцій в Нью-Йорку і північних штатах, в тренді були такі теми: страх, молитва, віра, страждання, розрада, горе, стрес і церква.

Після смерті Джорджа Флойда і соціальних заворушень, які послідували за нею по всій країні, такі теми, як уряд, справедливість, свобода, гнів і покарання» досягли піку.

Вже у вересні серед популярних слів були: церковне спілкування, богослужіння, лідерство в церкві, робота і вибори, а також мир і надія. Мир і надія були найвищою проповідницькою тенденцією в році з піком популярності в грудні.

Інсайт був зібраний з 60000 проповідей, опублікованих у Faithlife Sermons. Повний звіт можна подивитися на сайті.

Джерело: svitogliad.com

Фото

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Християнський світ
Останні новини