У християнський реабілітаційний центр підкинули наркотики
Загрози та виклики
14.09.2021
У християнський реабілітаційний центр у Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ) завітали силовики з “обшуком” і нібито знайшли наркотики

Є підозра, що пакетик було підкинуто.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це повідомляє  slovoproslovo.info з посиланням на допис Геннадія Мохненка.

За версією силовиків, вони  прийшли шукати якогось громадянина, що переховується від правосуддя (цього чоловіка, зі слів керівництва центру, у даному центрі ніколи не було). Відповідно, самого громадянина не знайшли, але в християнському центрі випадково “знайшли” наркотичні речовини. У місці, де, до речі, знаходяться хлопці з непростими історіями за спиною, у них налагоджується життя, нормалізуються долі, вони тепер читають Писання та моляться Богу.

За всю історію центру, зі слів керівництва, це перший подібний випадок, і є сильна підозра, що пакетик було підкинуто.

Читайте також: Вплив гаджетів на стосунки між батьками та дітьми

Більш детально

Дану ситуацію прокоментував Геннадій Мохненко – український релігійний і громадський діяч, пастор «Церкви добрих змін», єпископ протестантської Церкви Божої України, засновник  дитячого реабілітаційного центру «Республіка Пілігрим».

Ось його коментар: “Думав, що мене складно здивувати, але такого демонстративного свавілля ми ще не бачили. Міжконфесійна комісія руху «Шлях Незалежності» з юристами і священниками прибула на місце надзвичайної події в Петриківському районі Дніпропетровської області. Кілька днів тому в один із соціальних центрів Церкви прибула поліція. Прямо на очах служителів поліцейський, одягнувши попередньо рукавички, дістав з кишені пакетик з наркотиками і поклав на ліжко, під простирадло. І тут же їх, але вже на відеокамеру (яка секунду тому дивилася трохи нижче, в підлогу) ЗНАЙШОВ цей же пакетик!  Після чого ці люди “склали протокольчик” і почали свій “юридичний” наїзд на церкву. Ось це вони даремно, тепер їм буде весело”.

Джерело: slovoproslovo.info

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

Загрози та викликиХристиянський світ
Останні новини
Останні новини