Рада Церков обурена законопроєктом про сприяння азартним іграм і лотереям
Загрози та виклики
03.03.2021
Релігійні спільноти України різних конфесій сприймають законодавчу ініціативу № 2713-д, як цинічну спробу лобізму в інтересах власників ігорного бізнесу в Україні.

Цей законопроєкт не лише позбавляє Державний бюджет України передбачених раніше надходжень, але й заохочує та накидує на наших співгромадян ярмо ігроманії шляхом запровадження послаблених умов оподаткування для організаторів азартних ігор і лотерей.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це зазначається у зверненні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, спрямованому 2 березня 2021 року до керівництва Верховної Ради та парламентських фракцій і груп, повідомляє Інститут релігійної свободи.

“Висловлюємо своє глибоке обурення законодавчою ініціативою (проєкт № 2713-д), яка може призвести до ще більшого поширення серед населення Україні залежності від азартних ігор і лотерей, зубожіння та руйнації українських сімей через згубні наслідки ігроманії”, – наголошується у зверненні ВРЦіРО, підписаному Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом.

ВРЦіРО зазначає, що азартні ігри не дарма були заборонені в Україні протягом останніх 11 років, адже, використовуючи бідність великої частини наших співгромадян та емоційну складову процесу гри на гроші, забирали у багатьох сімей останні заощадження та кидали чисельних ігроманів у боргові ями. Саме високе оподаткування азартних ігор і лотерей, як наслідок – мінімізація доступу до них широких верств населення, було ключовим аргументом ініціаторів легалізації ігорного бізнесу в Верховній Раді України IX скликання.

Тому така непослідовність викликає у багатьох віруючих громадян не лише здивування, але й справедливе обурення. Ухвалення законопроєкту № 2713-д засвідчить фактичне заохочення державою громадян до азартних ігор – морально шкідливої справи, яка здатна викликати хворобливу і руйнівну за наслідками залежність.

Читайте також: Рак від куріння може виникнути у людей віком 35+

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає Верховну Раду України відхилити проєкт Закону № 2713-д про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей як такий, що є економічно недоцільним і небезпечним для морального здоров’я суспільства. 

Раніше ми докладно розповідали, що депутати хочуть обдурити українців та проголосувати 4 березня за збільшення доходів грального бізнесу. Детальніше про це читайте тут.

Якщо ви проти грального бізнесу та не хочете, аби це ганебне явище пускало коріння в Україні та поруч з вашими домівками. Якщо не хочете, аби ваші діти та рідні стали його жертвою, то закликаємо звертатися та писати до депутатів, аби вони не голосували 4 березня за законопроект 2713-д та інші подібні ініціативи, що роблять поблажки для надприбуткових казино та азартних ігор, які заводять в зубожіння та залежність і без того бідний народ. 

_____________________

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Загрози та виклики
Останні новини