Щоб відбудувати Європу, треба інвестувати в сім’ю
Сімейне служіння
30.06.2020
Звіт Європейської комісії про негативні наслідки демографічної кризи доводить, що просімейні програми — це не соціальна політика, а ключовий елемент економічних програм для нашого континенту

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

На це вказує Європейська федерація Католицьких сімейних товариств. Вона вимагає, щоб витрати на сім’ю трактувались не як додаткове навантаження на бюджет, а як інвестиції в розвиток на тій самій підставі, що й, наприклад, витрати на інфраструктуру. Розвиток сімей і народжуваності також має підтримуватися європейським Фондом відбудови, пише CREDO з посиланням на Vatican News.

Вінченцо Бассі, голова Федерації, зазначає, що звернення уваги на демографічну кризу — це заслуга Хорватії, яка головує зараз у Європейському Союзі. Такі країни, як Італія, не переймаються демографічною кризою; вони обманюються тим, що мають багато мешканців і становлять промисловий центр Європи. Для периферійних країн, таких як Хорватія та Угорщина, це питання життя і смерті, тому вони приділяють більше уваги демографічній кризі та розвитку сім’ї.

Тим часом, звіт Європейської комісії показує, що демографічна криза — це проблема всіх країн. Менше дітей сьогодні — це менше працівників завтра і більше навантаження на державне фінансування, зазначає Вінченцо Бассі.

Читайте також: Вибори президента Польщі: лідирує Анджей Дуда, який об'явив війну ЛГБТ-ідеології та Стамбульській конвенції

«Демографічне питання треба розглядати в площині розвитку Європи. А головна умова розвитку — це баланс поколінь. Цей баланс неможливо забезпечити самим тільки збільшенням продуктивності праці в наших країнах. Цього балансу можна досягти тільки одним, природним способом: через народження дітей. Без нових дітей, які стануть працівниками майбутньої Європи, усі негативні показники злетять угору: державні витрати, дефіцит бюджету… І обваляться знамениті маастрихтські критерії конвергенції — не тільки в Італії, яка з демографічного погляду перебуває в дуже складній ситуації, але й в усій Європі. Треба нарешті зрозуміти, що просімейні програми — це не соціальна, а економічна політика держави, інвестиції, в повному розумінні цього слова, — зазначив Вінченцо Бассі. — Сьогодні це також підтвердив Європейський соціально-економічний комітет. Тому, якщо ми бачимо, що сім’я — це хороша інвестиція, то треба негайно в неї інвестувати, використовуючи також унікальні засоби, які дає нам Фонд відбудови. Однак, потрібно радикально змінити спосіб мислення: не питатися «звідки ми візьмемо нових працівників, а «що зробити, щоб було більше сімей і щоб у них було більше дітей».

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

Джерело: CREDO

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

  

Сімейне служінняНовини християнського світуЄвропаСуспільні новини
Останні новини