В Іспанії зробили снігову скульптуру Христа. «Його серце — не крижане!»
Європа та світ
16.01.2021
Іспанія останніми днями має дуже інтенсивні опади снігу, що викликали численні труднощі. Натомість о.Тоньо Касадо разом із парафіянкою Маріло Монтеро використали ці погодні умови, щоб виліпити зі снігу скульптуру Христа.

З наслідками снігопаду, який дістав ім’я Філомени, по всій Іспанії борються 15 тисяч солдатів. Інтенсивні опади, найбільші за останні як мінімум 50 років, та рекордно низька температура призвели до хаосу та різних утруднень, повідомляє CREDO.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Але для багатьох мешканців сніжний пейзаж — це новий і захопливий досвід, який можна добре використати. Отець Тоньо Касадо та одна з його парафіянок використали снігові замети для того, щоб вирізати з них зображення Христа. Фото розмістили в Інстаграмі.

«Мій Сніжний Христос. Якщо Він вам сподобався — ось кілька знімків Ісуса, який народився тихої зимової ночі. Завдяки ніжності рук моєї приятельки і сусідки Маріло Монтеро найпрекрасніше Обличчі явилося нашим очам. Він поступово тане на очах людей, бо любить кожного, а Його серце — не крижане. Дбаймо одні про одних. Саме цього хоче Бог. Щоб ми одні одним не робили кривди. Дякую Маріло за цю ніч тиші й правди перед храмом, який прагне бути домом для всіх. Місцем, де ти можеш нарешті відчути тепло добрих людей. Це парафія дель Пілар. Сніг розтане, але сніжний Ісус завжди буде перед нашими очима», — написав священник. 

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Європа та світ
Останні новини