Віруюча молодь України вчиться боронити права людини
Україна
01.08.2020
24-25 липня 2020р. за підтримки Комісії у справах душпастирства молоді відбулася ІІ сесія Школи адвокації прав молоді

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Формат заходу передбачав теоретико-практичний курс, присвячений темі захисту, обстоювання, відновлення громадянських та соціальних прав української молоді. Навчання відбувалося завдяки платформі ZOOM; тому, зважаючи на карантинні обмеження, молоді учасники з різних куточків України могли долучитися до занять в абсолютно безпечний спосіб. Крім того, участь у ІІ сесії взяли українці, які зараз проживають в Італії та Польщі.

ІІ сесія Школи адвокації прав молоді розпочалася інтерактивною доповіддю Національного координатора «Евродеск Україна», реалізатора національної молодіжної адвокаційної кампанії під час виборів 2019 роки від НМРУ Андрія Колобова. Він розповів про складові адвокаційної кампанії, її етапи, форми та цикли.

Доктор філософії, керівник програми «Етика–Політика–Економіка» Українського католицького університету, завідувач кафедри політичних наук УКУ Юрій Підлісний провів лекцію «В чому сила українського громадянського суспільства».

Читайте також: Навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно, — Прем’єр-міністр

Лекція природно перейшла в активну дискусію та обговорення серед учасників. На завершення першого дня навчання Його Преосвященство єпископ-помічник Києво-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький обговорив з учасниками Школи роль католицьких молодіжних об’єднань у формуванні свідомої молоді. Учасники попрацювали з матеріалами на тему адвокації прав сім’ї. Їх надав директор Всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при Конференції єпископів України о.Роман Лаба OSPPE.

Знаннями в галузі медіакомунікацій та їх необхідності під час проведення адвокаційної кампанії поділився І радник Делегатури Божої Матері Фатімської в Україні, фахівець із PR-стратегії о.В’ячеслав Гриневич SAC. На завершення другого сесійного дня Гладіатори життя порушили гостру тему сурогатного материнства, яка викликала активні обговорення та диспути.

Організатори Школи адвокації прав молоді Анастасія Кур’ята і Євген Голинський дякують усім учасникам та спікерам за відкритість, активність і професіоналізм, а також Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ в Україні — за сприяння та підтримку в проведенні заходу.

Джерело: credo.pro

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Україна
Останні новини