Розпочалися зйомки четвертого сезону серіалу “Вибрані”
Культура і творчість
01.04.2023
Цього тижня почалися зйомки 4-го сезону серіалу “Вибрані”. Актори і знімальна група зібралися в новому будинку недалеко від Мідлотіана, штат Техас, щоб продовжити засновану на Біблії історію, що стала світовим хітом.

“Ми повернулися”, – написав у понеділок на офіційних сторінках серіалу в Instagram і Facebook, супроводжуваних фотографією хлопавки, використаної на знімальному майданчику. Днями раніше офіційні акаунти в соціальних мережах повідомляли, що зйомки 4-го сезону почнуться цього тижня, пише Слово про Слово.

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

Серіал, що розповідає історію Ісуса і Його учнів, вже подивилися близько 108 мільйонів осіб по всьому світу з моменту запуску першого сезону, за даними дистриб’ютора Angel Studios. За даними студії, за останні місяці загальна кількість стрімів перевищила 500 мільйонів. Серіал можна безкоштовно подивитися в застосунку The Chosen і застосунку Angel Studios.

Уже другий сезон, коли “Вибрані” зніматимуться в новому будинку площею 900 акрів недалеко від Мідлотіана, штат Техас, де є звукова сцена площею 30 000 квадратних футів (приблизно 2 800 квадратних метрів) і точна копія села першого століття.

“Таке відчуття, що ти в Капернаумі 2000 років тому, – сказав актор Ноа Джеймс, який грає Андрія. – Це неймовірно… Ви відчуваєте, що справді можете проникнути через час і відчути справжність”.

Джоуї Вахеді, який зіграв Фому, сказав, що популярність серіалу відбивається в суспільній популярності акторів. За його словами, його часто впізнають на вулиці.

“Коли ми знімали в Техасі, я пішов перекусити в ресторан. І хлопець там довго дивився на мене, зрештою підійшов і сказав, чи я Фома в “Вибраних””.

Хлопець показав Джоуї Вахеді картки, які він роздавав незнайомцям і там було написано: “Дивіться Обраних”. Чоловік роздав уже штук 500.

“Ніколи у своїх найсміливіших мріях я не міг подумати, що зустріну когось, хто робить щось подібне, – сказав Вахеді. – Це справжнє свідчення”.

Серіал розрахований на сім сезонів. Він фінансується коштом краудфандингу.

Джерело: Слово про Слово

Культура і творчістьХристиянський світ
Останні новини
Останні новини