“Я впав на коліна і дякував Богу”. Російська ракета пошкодила будівлю церкви “Нове життя” в Києві. Яке диво сталося на місці влучання? Чому перше богослужіння після трагедії перетворилося не на день жалоби, а на години свідчень і хвали? Як пережити війну, не втративши віру? Чи може церква залишатися осторонь, коли країна бореться за свободу? ✨Анатолій Іванович Калюжний, єпископ, голова ради Собору незалежних євангельських церков України, старший пастор церкви «Нове Життя» в м. Київ