Сьогодні до Дня Родини відбувається Національний телемарафон “Міцна родина - сильна Україна!”
Новини Всеукраїнського Собору
08.07.2020
З метою привернення уваги суспільства та влади до ключових проблем інституту сім'ї в країні Всеукраїнський Собор ініціює Національний телемарафон “Міцна родина - сильна Україна!”

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

8 липня телемарафон транслюватиметься на телеканалах країни та на Ютуб-каналі Sobor Art з 12:00 до 21:00.

У програмі телемарафону: ефіри з 7 областей, у яких візьмуть участь відомі особистості, митці, артисти, науковці, політики, громадські діячі та глави церков.

На глядачів очікують розіграші подарунків, музика, цікаві інтерв’ю, практичні поради та багато іншого!

За останні роки сімейний рух в Україні набрав національного масштабу: у понад 65 містах регулярно проходять фестивалі, акції, ходи, в яких беруть участь мільйони українців.

Однак, сьогодні інститут сім'ї в Україні потребує захисту та підтримки з боку влади. Адже зараз спостерігається жахлива демографічна криза: висока смертність, розлучення, сирітство. 

Так, згідно з даними Державної служби статистики України за останні п’ять років народжуваність в Україні скоротилася на 40%, але 2019 став катастрофою. За сумарним коефіцієнтом народжуваності ми посідаємо останнє місце в Європі, розділяючи його з Іспанією та Боснією.

А кількість розлучень в країні з кожним роком зростає. У 2017 році було зафіксовано 51,6% розлучень, а вже у 2018 кількість розлучень склала 67%!!! Даних за 2019 рік Держкомстат ще не надав, однак по аналогії 2017-2018 років нас можуть чекати цифри у 70% розлучень, на жаль тенденції останнього десятиліття не дають нам підстав сподіватися на чудо, ніколи кількість розлучень не була меншою за 50 %. 

Крім цього, під виглядом забезпечення рівних прав чоловіків та жінок триває агресивне впровадження гендерної ідеології в усі сфери, що послідовно руйнує сімейні цінності, готуються закони, аби заборонити критику збочень та надати особливі права для аморальних ініціатив і т.д.

Враховуючи дані статистики, сьогодні країна потребує термінових рішень щодо впровадження ефективної сімейної політики, адже успіх держави можливий лише тоді, коли в її основі лежить міцна повноцінна сім’я та вічні цінності. 

Саме тому Всеукраїнський Собор ініціює проведення Національного телемарафону “Міцна родина - сильна Україна!” 8 липня з 12:00 до 21:00 на телеканалах країни та у соціальних мережах, зокрема, на Ютуб-каналі Sobor Art .

Долучайтеся до перегляду цілими сім'ями! Нині нам важливо бути разом та відстоювати сімейні цінності в нашій державі!

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Новини Всеукраїнського Собору
Останні новини
Останні новини