Популярний актор Дензел Вашингтон розповів про своє найсильніше переживання Духа Святого
Суспільні новини
30.06.2020
Дензел Вашингтон, голлівудський актор і володар двох Оскарів, у недавньому інтерв’ю розповів про те, яким було його перше надприродне переживання Святого Духа. Він поділився, як змінилося його життя після цієї події, і що він думає про це зараз

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це повідомляє svitogliad.com з посиланням на The Christian Post.

25 червня, розмовляючи зі своїм другом і наставником пастором А. Р. Бернардом в Instagram Live, Дензел Вашингтон розповів про надприродне переживання Бога, яке відчув одного разу.

«Я був наповнений Духом Святим, і це мене відверто налякало. Я сказав: «Стривайте, я не планував йти так глибоко», зізнався Вашингтон.

Це сталося в 80-х рр. в церкві єпископа Чарльза Блейка “God in Christ”.

«Я відвідував цю церкву з Робертом Таунсендом, і коли прийшов час вийти до вівтаря, я сказав: «Знаєш, на цей раз я просто піду туди, відкину все, і будь що буде». Я вийшов на місце молитви і відчув те, чого ніколи не відчував у своєму житті, пояснив актор. Я пам’ятаю, як потім дзвонив мамі і питав її, що зі мною відбувається, я немов ширяв у повітрі. Це було надприродно, таке на моєму життєвому шляху було тільки раз, і тоді я ще не міг зрозуміти, що це».

Читайте також: 8 липня до Дня Родини відбудеться Національний телемарафон “Міцна родина - сильна Україна!”

Пройдуть роки, перш ніж артист повністю присвятить своє життя Богу. У 2017 році в інтерв’ю The Christian Post Вашингтон публічно розповів про свою віру: «Зараз я говорю і роблю те, що Бог сказав мені робити від початку. Мені пророкували, що я буду подорожувати по світу і проповідувати мільйонам людей. Це було сказано, коли мені було 20 років. Я думав, що, можливо, це завдяки моїй роботі, і це мало місце. Коли мені було 59, моя мама сказала: “Дензел, ти робиш багато хорошого. Ти повинен робити добро правильно, і ти знаєш, про що я говорю”. Я більше не п’ю і не роблю нічого з того, що збивало мене з колії раніше . Я присвячений даному мені покликанню, цьому посланню, і мені не соромно й не страшно ділитися ним!».

У своїй бесіді з Бернардом старшим пастором Християнського культурного центру в Брукліні (штат Нью-Йорк) Дензел пояснив, що його досвід зі Святим Духом зберігав його протягом усіх років слави і успіху.

«Це тримало мене в страху Божому, незважаючи на всі мої бажання і пристрасті; я маю на увазі, що я просто прийшов до цього, я виразно відчув це, але не був готовий жити цим. Я не знаю, скільки мені тоді було років, але тоді я ще не був готовий. Упевнений, що я не єдиний, хто мав подібний досвід», сказав Вашингтон своєму духовному наставнику.

«І ось у тебе є таке надприродне переживання… Але це не означає, що все твоє життя відразу стає стерильним та ідеальним. Це не так. У мене був цей момент я наповнився Святим Духом, і з того моменту все справді стало прекрасним, але не ідеальним».

Завершуючи свою розмову з Бернардом, Дензел сказав: «Після всього, що сказано і зроблено, я хочу йти туди, куди йдуть святі. Я хочу, щоби більше всього моє життя було спрямоване саме в цьому напрямку».

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

Джерело: svitogliad.com

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

 

Суспільні новиниНовини християнського світуКультура та творчість
Останні новини