Американські штати до середини 2021 року побили рекорд по кількості законодавчих обмежень абортів. Причина – перемога Байдена
Європа та світ
13.07.2021
В 2021 році американські штати ввели більше законодавчих актів про обмеження абортів, ніж у будь-якому попередньому році. Цього року обмеження абортів побили всі рекорди.

Законотворці різних штатів прийняли щонайменше 90 законів, що обмежують процедуру аборту в 2021 році, наголошується у звіті, опублікованому цього місяця Інститутом Гуттмахера.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Багато штатів прийняли закони, які забороняють аборти після того, як лікар виявив серцебиття плоду, як правило, це приблизно відбувається на шостому тижні вагітності.

Багато штатів прийняли такі заборони, але закон у Техасі інший. Як правило, правозастосування здійснюється державними чиновниками, і якщо клініки хочуть оскаржити конституційність закону, вони подаватимуть позов проти цих чиновників на розгляд справи. Але закон у Техасі забороняє чиновникам виконувати його. За незаконний аборт вводяться величезні штрафи, які сягають 10 000 доларів.

В Америці аборти з використанням таблетків (медикаментозний аборт) широко розповсюджені, і саме за це останніми роками йде битва. Законодавці штату Техас ввели заборону надання препаратів абортативної дії поштою, що дозволяло робити так званий «домашній» аборт. В Техасі також заборонили вживання таких таблеток будь-де після 7 тижнів вагітності.

Всі ці обмеження вводяться через політику адміністрації Байдена, яка просуває права на аборти. Сприяння абортам федеральна влада США робить через інструменти, закладені в медичну реформу та надання соціальних допомог населенню.  

Отже перемога Демократів на виборах та їх потуги лібералізувати законодавство викликали  зворотню реакцію регіонів, які на власному рівні приймають закони, що обмежують федеральне законодавство.

За матеріалами: khn.org

Фото

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

Європа та світ
Останні новини
Останні новини