Слоган "Білі життя важливі" (White Lives Matter) визнано расистським та екстремістським в Америці
Європа та світ
18.01.2021
Новина про те, що в Каліфорнійському місті Юніон вивісили слоган “White Lives Matter” – збентежила активістів ліберальних лівих поглядів.

Влада міста Юніон-Сіті, з населенням близько 75 000 мешканців, приблизно в 20 милях на південь від Окленда під тиском ліберальних активістів, визнала напис "мерзенним актом вандалізму" та «проявом расизму та екстремізму», пише foxnews.com

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Білий прапор з чорними літерами був вивішений між двома стовпами на жвавому міському перехресті, але був знятий незабаром після того, як про це стало відомо міській владі, через скаргу, поданою до поліції.

"Це підло, ми це негайно зняли. Це мене дуже засмутило, і я сподіваюся, що це одноразовий інцидент, оскільки він не відображає думку всієї громади мого міста", - заявив мер міста.

Коли за напис "Білі життя важливі" (White Lives Matter) можна загриміти до в’язниці, в місті вільно вивішують слогани "Чорні життя важливі" (Black Lives Matter), які влада вважає гордістю міста.

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Європа та світ
Останні новини
Останні новини