Церкви Мексики надають притулок та їжу людям, що постраждали від повені
Добрі справи
22.11.2020
Адвентисти відкривають церкви, щоб допомогти тисячам людей, які постраждали від повені.

Понад 150 000 осіб постраждали від пошкоджень своїх будинків і були переміщені після того, як ураган Єта перетнув Центральну Америку на початку листопада 2020 року, викликавши паводки на річках і затопивши спільноти в штаті Табаско на південному сході Мексики. У регіоні, вже насиченому проливними дощами двох попередніх ураганів, Дельта і Зета, зливи Єта викликали повінь висотою два метри (6,5 футів), води якого покрили будинку і змусили багатьох шукати притулку, пише logosinfo.org з посиланням на Adventist Review.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Християни-керівники змогли оцінити ситуацію вже 5 листопада, і почали возити людей в церкви, що працюють як притулки, збирати харчові продукти й туалетні приналежності, щоб допомогти нужденним. Лідери повідомили, що постраждали 3778 адвентистських сімей. Більшість з них втратили все своє майно, а також будинки. Крім того, за повідомленнями керівників, 102 з 259 церков на території штату були затоплені.

У спеціальному посланні Ісайяс Еспіноза, президент адвентистської церкви на південному сході Мексики, нагадав членам церкви в Табаско, що вони повинні триматися за Бога.

«Як церква, ми маємо один одного. Будемо сподіватися на Господа, бо Він з нами, тому не лякайтеся».

7 листопада керівники церкви відвідали Вільяермосу, Табаско, щоб оцінити збиток і зібрати кошти з церковних офісів в регіоні для надання допомоги постраждалим сім’ям. 

Адвентистська школа Ніканора Гонсалеса Мендоси в Вільяермосі надала шкільний автобус для перевезення десятків людей із затоплених районів в притулку. До теперішнього часу 38 адвентистських церков по всьому штату прийняли сім’ї переміщених осіб і надали їм гаряче харчування, а також медичну, психологічну та духовну допомогу.

«Наші брати й сестри в районі Помока серйозно постраждали, — сказав Умберто Лара, президент конференції Південного Табаско, — але вони підтримують один одного, ділячись гарячою їжею, одягом і місцем для відпочинку».

Він додав, що пастори збирають бригади для надання допомоги нужденним сім’ям в п’яти найбільш постраждалих районах.

Національна комісія з водних ресурсів повідомила, що проливні дощі цього року були рекордно високими, перевищивши масштабні повені в регіоні у 2007 році.

Як тільки вода спаде, церква планує допомогти з прибиранням в спільнотах, які найбільше постраждали від повені. Тим часом церква продовжує роздавати пакети з їжею і коробки з рисом, бобами, вівсом, кукурудзяним борошном, цукром, макаронами, томатною пастою, молоком, водою, туалетним приладдям, підгузками, одягом, взуттям та ковдрами.

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Добрі справи
Останні новини
Останні новини