Понад 20 церков на Одещині разом святкували День подяки
Християнський світ
18.10.2021
10 жовтня відбулося регіональне Свято подяки у м. Арциз Одеської області

У святкуванні взяли участь близько 400 осіб з понад 20-ти церков Саратського, Татарбунарського, Тарутинського і Арцизького районів.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Почалося служіння урочистим гімном «Ми прославляємо Христа, співай Йому уся земля» у виконанні симфонічного оркестру «Глорія» та молодіжного хору з одеської церкви «Благодать», пише baptyst.com.

Хор і оркестр забезпечували музичний супровід усього святкового богослужіння. Також участь у прославленні взяв гурт «Наследие» з Ізмаїла.

Василь Георгієв, пресвітер Саратської церкви ЄХБ та відповідальний пастор у регіоні, відкрив урочисте зібрання молитвою і представленням гостей.

У служінні взяв участь Ігор Бандура, заступник голови Всеукраїнського об’єднання церков ЄХБ та відповідальні служителі області – Олександр Димов, Володимир Помазков і Микола Бузажі.

Читайте також: Християни роздали 1000 продуктових наборів потребуючим Черкащини

Голова ООЦ Олександр Димов нагадав про те, що християнам важливо бути вдячними Богові за все. «Дякуймо за радощі і труднощі, за все, що відбувається у нашому житті, розуміючи, що все це сприяє нам на добро», – закликав пастор.

«Подяка серед шторму» – таку тему проповіді мав пастор Ігор Бандура. «Коли ми вдячні, ми сповнюємся надією. Коли ми дякуємо, ми чіткіше бачимо присутність Божу у нашому житті. Коли ми дякуємо, Господь ясніше відкриває нам Свою волю і дає нам відкриття того, що з нами буде. Він дає нам своє запевнення, що ми в Його надійних руках. Коли ми дякуємо, ми краще служимо людям, які у страху. Це наше покликання, це наше благословення, це наша частка», – зауважив служитель.

Завершилося святкове богослужіння подякою Богові за хліб, воду і Слово Боже. Молитву звершили Ігор Бандура, Володимир Помазков і Микола Бузажі.

Після богослужіння усіх чекав святковий обід, який з любов’ю приготували брати і сестри помісної церкви.

Джерело: baptyst.com

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

Християнський світВсе для церков
Останні новини
Останні новини