Ірпінська Біблійна Церква організувала капеланську школу для підтримки військових та їхніх родин
Допомога під час війни
12.02.2024
Ірпінська Біблійна Церква організувала капеланську школу та різноманітні волонтерські проекти для підтримки українських військових та їхніх родин

Ірпінська Біблійна Церква, відома своєю активною участю у суспільному житті з самого початку війни, продовжує надавати безцінну підтримку захисникам України. Через капеланську школу “Серце воїна”, церква навчає своїх членів та волонтерів ефективному спілкуванню та допомозі військовим, ветеранам та всім, хто відчув війну на собі.

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

Про це пише slovoproslovo.info з посиланням на Ірпінську Біблійну Церкву.

Пастор Микола Романюк поділився своїми думками щодо цієї ініціативи: “Бачу нашу церковну капеланську школу як спосіб вчитися комунікувати і допомагати військовим, ветеранам і всім, хто пережив війну дуже зблизька. Дякую усім викладачам, студентам, координаторам за важливу справу. Взагалі нашому суспільству варто шукати усіх шляхів навчання взаємодії, турботи і пошани тих, хто ціною власного життя захищає нас від збройного ворога – російських окупаційних військ.”

У рамках цієї ініціативи Ігор Діденко, один з учнів школи, надає безкоштовні стрижки військовослужбовцям, використовуючи можливість для спілкування та підтримки. Навчання в школі допомагає йому та іншим волонтерам уникати помилок у спілкуванні з військовими, підвищуючи якість та ефективність допомоги.

В Ірпінській Біблійній Церкві налічуються 36 військовослужбовців-членів, які захищають Україну на передовій. Спільнота активно залучена у волонтерські проекти, спрямовані на підтримку українських захисників, підкреслюючи спільне бажання бути опорою для військових та їхніх сімей.

Наталя Мариляк, дружина військового та активна учасниця капеланської школи, регулярно відвідує госпіталі та допомагає відновлювати міста після деокупації. Вона підкреслює важливість навчання для розуміння, як найкраще підтримувати свого чоловіка та інших військових, висловлюючи сподівання на ширше поширення таких знань серед українців.

Ірпінська Біблійна Церква та її капеланська школа “Серце воїна” стали підтримкою в часи випробувань, нагадуючи про важливість єдності та вдячності між цивільними та військовими в Україні.

Джерело: slovoproslovo.info

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Допомога під час війниХристиянський світСуспільство
Останні новини
Останні новини