Християни готові судитися з урядом Шотландії, якщо він введе заборону конверсійної терапії
Європа та світ
27.01.2022
Християнський Інститут готовий почати юридичну війну проти шотландського парламенту, якщо він введе заборону на так звану конверсійну терапію.

Організація назвала дане законодавство "нерозумним та неспланованим" і сказала, що більшість Шотландського парламенту не може провести адекватну оцінку законопроєкту через "упередженість".

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбероб першими знати важливі та актуальні новини!

У листі до головуючого у Шотландському парламенті, Алісону Джонстону, Християнський Інститут висловив стурбованість тим, що члени комітету з питань рівності, прав людини та соціальної справедливості "надто прихильні" до організації «Кінець конверсійної терапії Шотландії».

Заступник директора Християнського Інституту, Саймон Калверт, попередив про наслідки такого підходу:

«Як ми взагалі можемо очікувати розумного та об’єктивного рішення від комітету, якщо більшість його членів, в компетенцію яких входить детальне вивчення питання та оцінка всіх ризиків і наслідків, заявляють про свої наміри до розгляду самого питання. Некомпетентний підхід до вивчення цього питання може призвести до порушення прав людини.

Парламент Шотландії хоче заборонити примусову «зміну орієнтації», але дає надто широке визначення для цієї заборони, так що під неї можуть потрапити невинні церковні служіння, проповіді, або молитва за своїх друзів».

Калверт заявив, що Християнський Інститут готовий розпочати судову кампанію якщо уряд наважиться прийняти законопроєкт.

Християнський Інститут вже одного разу отримав перемогу в суді, коли оскаржив сумнівний законопроєкт Шотландського уряду «Відповідальні особи», який закріпляв за кожною дитиною особу, яка мала слідкувати за її «благополуччям». По факту, уряд просто хотів забрати у батьків роль у вихованні дітей собі, але судова кампанія, яку очолив Християнський Інститут, довела, що це порушує права людини.

За матеріалами: christian.org.uk

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Європа та світ
Останні новини
Останні новини