Комітет ВР відхилив законопроект 3316, що встановлює до 8 років тюрми за критику гей-парадів та ЛГБТ
17.06.2020
17 червня відбулося засідання Комітету з питань правоохороної діяльності, на якому було прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді відхилити законопроект 3316 та альтернативні, через сотні звернень та листів від церков, громадян та громадських організацій проти 3316.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

За рішення рекомендувати Верховній Раді відхилити законопроект 3316 та 3316-2,3 проголосували 13 депутатів. Члени Комітету вважають, що ці законопроекти містять неконституційні норми та можуть спровокувати конфлікт. Зокрема, народний депутат Віктор М'ялик виступив на  підтримку позиції церков. 

За словами голови Комітету Дениса Монастирського, вони отримали сотні звернень та листів від громадян, представників  церков та організацій проти 3316. 

Як ми бачимо, написання листів є одним з найефективнішим способів у блокуванні законів. Дякуємо всім, хто активно поширював інформацію, писав листи та озвучував свою позицію у соціальних мережах. 

Однак, звертаємо увагу, що це не фінальне рішення. Остаточну долю цих законопроектів вирішить Верховна Рада. Тому наше завдання не допустити цього, продовжуючи писати листи до Верховної Ради проти 3316. 

Закликаємо продовжувати молитися, щоб Господь давав мудрості парламентарям у прийнятті важливих рішень. Молимось, що влада дбала про українські сім’ї, а не йшла на догоду ліберальним силам. 

Детальніше про небезпеку законопроектів читайте тут.

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Останні новини
Останні новини