22 листопада – Міжнародний день сина: історія, традиції та привітання із Днем сина
Все для сімей
22.11.2020
Це сімейне свято, яке відзначають у всьому світі, але дати можуть відрізнятися. Так як існує День матері, а в деяких країнах і День батька, то в інтернеті все частіше почали говорити про День синів. У цього свята немає великої і цікавої історії.

Зазвичай в цей день батьки вітають синів, а сини в свою чергу уважно ставляться до батька і матері. Так як це сімейне свято, то його зазвичай відзначають найближчими родичами.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

День сина в Україні святкують щороку 22 листопада. Це свято відзначають в усьому світі з метою об’єднати рідних людей, звернути увагу на цінність сім’ї та нагадати, хто для нас найдорожчі люди.

День сина – це неофіційне свято, проте з кожним роком воно набуває популярності.

Загалом це свято продовжує традиції святкувань Дня матері та Дня батька.

Історія свята

У 2014 році з подачі медіа-видання Guardian News & Media Limited, в контексті Міжнародного чоловічого дня з’явилася ідея проводити International Son Day. Мета дня передбачалася як сімейний захід. В одну з неділь батьки, що живуть окремо від своїх синів, цілком можуть запрошувати їх до себе додому, щоб вони могли навчитися прибирати, готувати, прати і доглядати за іншими дітьми, тобто отримувати практичний досвід навичок, які неминуче знадобляться цим хлопчикам у майбутньому.

Тоді ідея була підтримана лише деякими англомовними блогерами, але в цілому пройшла непомітно для широкої аудиторії. У 2015 році її помітили в Україні та 22 листопада тоді випало на неділю. Потім вона була підтримана деякими медіа-виданнями Казахстану, так само 22 листопада, так “визначилася” і “фіксована” дата.

Все ж популярність та більш широкий відгук Міжнародний день сина став набувати з 2018 року з активною подачі українських ЗМІ, а в 2019 році, без зайвої метушні став підтримуватися і в соц-мережах на рівні більш широкого загалу. Він як і раніше є не офіційним днем, проте, схоже це і не потрібно.

День синів: традиції свята

Насправді сьогодні немає якихось чітких і певних традицій для цього дня, тому у кожної сім’ї є прекрасна можливість зробити його особливим, можливо започаткувати нову традицію, яка зробить зв’язок між родичами ще міцнішим. Необов’язково збирати багато людей, можна просто насолодитися спілкуванням зі своєю дитиною. Таке свято особливою відрізняється для тих батьків, чиї діти вибрали серйозну спеціальність – стали військовими і практично постійно перебувають на службі. Жити в розлуці з рідними всі звикають, але ось таких домашніх посиденьок не вистачає. Мама постійно турбується за своїх синів, коли вони в тривалих відрядженнях, на завданнях або стоять на кордоні, охороняючи спокій всієї держави. В цей день гордість кожного з батьків за дитину просто не знає жодних меж. День синів потрібно організувати так, щоб наповнити серця близьких любов’ю та ніжністю один до одного.

В цей день не тільки батьки або близькі вітають синів, але вони також виявляють всю повагу до тих, хто кожен день протягом життя хвилюється про них, піклується і молиться. Найкраще побути в тісному сімейному колі, поговорити про щось приємне, згадати щось з дитинства і хоч на один день, але залишити всі проблеми і неприємності, без яких не обходиться життя, просто за дверима квартири.

Джерело: ФАКТИ
ТОЄЛЬВІВ

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Все для сімей
Останні новини
Останні новини