Нарада Церков затвердила своє положення та утворила комісію з питань освіти
Християнський світ
17.04.2024
16 квітня в Києві, в приміщенні Соціального центру релігійної громади ХВЄ «Філадельфія», під головуванням Старшого єпископа Української Церкви християн віри євангельської Анатолія Козачка відбулося засідання Наради Християнських Церков України (Наради Церков)

Глави та уповноважені представники церков розглянули та затвердили Положення про Нараду Християнських Церков України, яке було підготовлене Секретаріатом Наради.  

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

Учасники засідання обговорили низку питань щодо освіти та виховання на духовно-моральних цінностях в українській школі. Під час обговорення освітніх питань було зазначено важливість нещодавньої зустрічі між Міністром освіти і науки України О. Лісовим та членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, а також підтримані подальші кроки щодо реалізації Угоди між МОН та ВРЦіРО від 25 серпня 2021 року, пише irs.in.ua.

За результатами обговорення зазначених питань Нарада Церков прийняла рішення про утворення Комісії з питань освіти.

Учасники засідання обговорили низку актуальних питань в сфері державно-церковних відносин в контексті воєнного стану. Зокрема, можливі наслідки щодо духовної і гуманітарної діяльності церков в українському суспільстві після прийняття парламентом змін до Закону Украіїни «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», а також щодо утисків свободи віросповідання зі сторони Росії на тимчасово окупованих територіях України.

Нарада Церков на виконання свого рішення, яке було ухвалене на зустрічі Глав Церков від 20 лютого 2024 року, розглянула та прийняла Звернення до українського народу та влади щодо соціально-економічної проблематики. 

Одноголосним рішенням черговим Головуючим на наступний період обрано Главу і Отця Української Греко-Католицької Церкви, Верховного архієпископа Святослава Шевчука. 

В засіданні Наради Церков взяли участь глави та уповноважені представники Української Церкви християн віри євангельської, Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви, Римсько-Католицької Церкви в Україні, Всеукраїнського Союзу церков євангельських християн-баптистів, Церкви адвентистів сьомого дня в Україні, Української Євангельської Церкви, Української Лютеранської Церкви, Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви, Братства незалежних церков та місій євангельських християн-баптистів та Інституту релігійної свободи.

Джерело: irs.in.ua

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Християнський світОсвіта і наукаСуспільство
Останні новини
Останні новини