Організації з 65 країн оголосили війну найбільшому в світі порно гіганту
Загрози та виклики
03.03.2021
500 правозахисних та християнських організацій з 65 країн ствіту, а також 104 жертви сексуальної експлуатації об’єдналися проти горезвісного порно гіганту Pornhub, вимагаючи від Парламенту Канади «повного розслідування кримінальної справи» щодо канадської компанії MindGeek, яка є власником Pornhub та понад 100 інших веб-сайтів з порнографією.

Відомо, що порно-конгломерат завантажував та монетизував відео та зображення зґвалтування дітей, сексуального рабства, знущання та інших проявів насильства.   

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

«MindGeek та іншим продюсерам порнографії в Інтернеті подібні злочини сходять з рук, тому що уряди та правоохоронні органи недостатньо активно застосовують чинне законодавство, навіть у США» - заявила президент  організації "Enough is Enough" Донна Райс Хюз.

«Канадські чиновники пообіцяли, що MindGeek понесе кримінальну відповідальність за кожний скоєний злочин. Настав час Прокуратурі США, яка має юрисдикцію над діяльністю MindGeek у Лос-Анджелесі та будь-яким незаконним Інтернет-контентом, що виробляється та розповсюджується в США, розпочати розслідування цієї багатомільярдної порно-компанії не тільки за злочини пов’язані з дитячою порнографією та торгівлею секс послугами, але також за нецензурний конетент», - продовжила Хьюз.

Читайте також: Руйнівний вплив порнографії на формування особистості

За останні два місяці кілька фінансових компаній, що займаються обслуговуванням кредитних карткок, припинили обробку транзакцій Pornhub після виявлення незаконного контенту на сайті, а проти компанії було подано п’ять нових позовів від імені жертв жорстокого поводження з дітьми, торгівлею сексом та завантаження зображень без згоди. 

Одна з жертв заявила Парламентському комітету: «Ніщо не зможе змінити того, що вже було зроблено…минув вже 1292 день з тих пір, як на сайті Pornhub розмістили мене оголену». Інша жертва розповіла, що сайт перетворився на біржу для торгівлі відео з людьми, яких з жорстокістю та насильством зняли на камеру. 

У грудні EIE створили петицію (на сьогодні 14 300 підписантів), в якій закликають федеральну прокуратуру та прокуратуру штату активно застосовувати усі закони - в тому числі закони про дитячу порнографію, торгівлю людьми, сексуальне домагання та непристойний контент – з метою запобігання сексуальної експлуатації дітей у цифровій галузі.

Графічна "нецензурна" порнографія є основним типом контенту на Pornhub. На сайті широко поширені теми, що зображують підлітків, інцест, катування, задушення, групове згвалтування та еротизований расизм. 

Враховуючи зазначене, дуже важливо сьогодні об'єднуватися проти негативних та аморальних ініціатив, які, крім того, що їх засуджує Біблія, є неприйнятними та руйнівними для сімей, молоді і дітей. 

За матеріалами: enough.org

_____________________

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Загрози та виклики
Останні новини