Всеукраїнський Собор закликає 23 жовтня всі церкви та віруючих об’єднатися в спільній молитві і пості за місцеві вибори
Новини Всеукраїнського Собору
16.10.2020
До місцевих виборів, які пройдуть 25 жовтня, залишилося менше десяти днів. На місцевому рівні вирішуються надважливі питання щодо утвердження просімейних цінностей або навпаки їх руйнування.

На жаль, за останній рік ми бачимо як ведеться системний наступ на інституцію сім'ї та церкви: зареєстровано найбільше за останні десятиліття законопроектів спрямованих проти сімейних та моральних цінностей, проти церков і т.д. Окрім цього, в регіонах і містах почали просувати та приймати рішення щодо проведення гей-парадів, реалізації гендерних, анти-сімейних ініціатив, виключення з освітніх програм "Основи сім'ї", предметів духовно-морального спрямування тощо. Саме тому, нині є дуже важливим, аби в органах місцевого самоврядування були ті, хто буде відстоювати духовні, моральні та сімейні цінності. 

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Враховуючи зазначене, цьогоріч вперше в історії України до місцевих рад від різних політичних сил балотується безпрецедентна кількість християн. Загалом по Україні до органів місцевого самоврядування балотується близько 1 тисячі кандидатів — вірних різних євангельських церков.

Всеукраїнський Собор закликає всі церкви та віруючих об’єднатися 22-24 жовтня 2020 року в спільній молитві і пості за місцеві вибори, що пройдуть 25 жовтня. Адже, сам Господь закликає людей молитися за свій край: “І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов!” (Єзекіїль 22:30). Ми віримо, що єднання народу у молитві і пості є важливим і ефективним засобом утвердження на землі Божої волі та християнських ідеалів. 

Закликаємо молитися: 

- за  перемогу на виборах євангельських віруючих та інших кандидатів, що сповідують християнські цінності; 

- за активну участь громадян України у виборах; за чесність і прозорість під час підрахунку голосів; 

- щоб Господь зберіг Україну від приходу до влади внаслідок виборів людей лукавих і нечестивих;

- за Божу охорону від коронавірусу, за одужання тих, хто хворіє, та про захист і мудрість для всіх медиків.

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Новини Всеукраїнського Собору
Останні новини
Останні новини