Студенти, які отримають 185 і більше балів з кожного предмета Національного мультипредметного тесту, зможуть розраховувати на щомісячну стипендію у розмірі 10000 гривень.
Приєднуйтесь до нашої групи
"Оперативно" у Телеграм та Вайбер,
щоб першими знати важливі та актуальні новини!
Про це повідомили у Фонді Президента з підтримки освіти, науки та спорту, пише sud.ua.
Виплата передбачена для вступників, які цього року вступлять до українських закладів вищої освіти. Стипендія нараховуватиметься протягом першого року навчання.
У Фонді зазначили, що програма спрямована на підтримку студентів із високими результатами НМТ та стимулювання навчання в українських університетах. Водночас обов’язковою умовою отримання виплати є вступ до закладу вищої освіти в Україні у поточному році.
Джерело: sud.ua
Перегляньте цікаві новини:
Найбільша карта церков України
Більше рубрик та новин тут