Розпочався Всеукраїнський телемарафон на захист «Основ християнської етики» (ВІДЕО)
Освіта та наука
30.07.2020
Всеукраїнський телемарафон на захист шкільного предмету «Основи християнської етики» стартував на телеканалі «Рівне 1» 28 липня

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

З посланням до учасників марафону звернувся старший єпископ Української церкви християн віри євангельської Михайло Паночко

«У 90-ті роки відкрилися двері для навчання наших діток у школах християнських і моральних цінностей. Ми думали, що так буде далі, буде поширюватись та поглиблюватись. Ми інтенсивно долучилися до цього процесу, вклали чимало зусиль, фінансів для підготовки і друкування підручників християнської етики», йдеться у зверненні.

За його словами, була надія на те, що це принесе добрий результат, адже діти гарно реагують на предмет, їм цікаво на уроках християнської етики. І той факт, що цей предмет був запроваджений лише у якості факультативу, свідчить про те, що моральне навчання не є пріоритетом у нашій країні, і це дуже прикро, бо це дасть дуже плачевні наслідки, зауважив старший єпископ.

Читайте також: Євросоюз почав шантажувати Польщу фінансовими санкціями за вихід із Стамбульської конвенції. Гендерна диктатура в дії

«Ми зі своєї сторони закликаємо усіх чесних, мудрих, патріотів України, щоби християнська етика не була витіснена із наших шкіл… Добре, якщо в сім’ї дітям прищеплять моральні християнські цінності. А там, де батьки не навчають дітей, школа мала би бути тією базою, де їх навчать не тільки географії чи математики, але й того, що буде супроводжувати все життя. Того, що стосується духовного стану людини. Цей найкращий предмет покликаний формувати дитячу душу з гідністю, з чесністю, з любов’ю, добротою і милосердям. Може, серед несприятливого середовища виростуть порядні люди, які будуть у різних органах влади, будуть керувати розумно, без брехні, без корупції і будуть запалені бажанням щось корисне зробити для нашого краю», — підкреслив Михайло Степанович.

Старший єпископ висловив жаль, що до Міністерства освіти прийшли люди, які забувають, що слово «освіта» належить до духовного стану, воно походить від Біблії, елементи якої закладені у предмет «християнська етика». Тому закликає усіх докласти максимум зусиль, щоб не допустити витіснення предмету зі шкільної програми.

Джерело: chve.org.ua

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Освіта та наукаНовини християнського світуСуспільні новиниУкраїна
Останні новини