ТОП-8 фільмів про безпритульних, всиновлених дітей та дітей-сиріт
Культура і творчість
10.04.2021
Проблема безпритульності та сирітства досить поширена в нашому суспільстві. За останніми даними, в інтернатах України перебувають близько 100 тисяч дітей.

Сайт Дитячий психолог зробив добірку з 8 фільмів про дітей, котрі втратили батьків, про дітей-сиріт, всиновлених, або тих, хто перебуває у дитбудинках.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

  1. Невидимая сторона/Невидима сторона (2009 р. США, драма)

Фільм про непросту долю средньостатистичного безпритульного з вулиці з неблагополучної сім’ї, якому пощастило, бо його врятувала добра людина з чуйним серцем. З почуття щирого співчуття його бере до себе жити забезпечена християнська сім’я. Майкл володіє добротою, спокійною вдачею і спортивним талантом. Його новоспечена сім’я піклується про нього і підтримує його в труднощах та досягненнях у навчанні і в спорті.

 
nevidimayastorona

2. Август Раш (2007 р., США, драма)

Молодий харизматичний ірландський гітарист і американська віолончелістка з престижної сім’ї полюбили один одного. Після чарівної зустрічі в Нью-Йорку обставини виявляються сильнішими за них, і вони змушені розлучитися. Народжена дитина, Август Раш, через цей нещасливий збіг обставин опиняється в одному з нью-йоркських притулків. Дванадцять років потому Август Раш, незвичайно талановитий для свого віку музикант, відчайдушно прагне знайти своїх батьків. Єдиною можливістю для цього він вважає свою музику…

avgustrash

3. Хористы/Хористи (2004 р., Франція, Швейцарія, Німеччина, драма)

Франція, 1949 рік. Зневірившись знайти роботу, вчитель музики Клемент Матьє потрапляє в інтернат для важких підлітків. Там він бачить, до яких жорстоких «виховних заходів» вдається ректор цього закладу Рашан. Чим більше знущається Рашан над хлопчиками, тим агресивнішими вони стають. Добродушного Матьє обурюють ці методи, але він не в змозі відкрито протестувати. Одного разу йому, автору численних музичних творів, які він скромно ховає в своїй кімнаті, приходить в голову чудова ідея: організувати шкільний хор.

 
kinopoisk.ru

4. Полианна/Поліанна (2003 р., Великобританія, драма)

Після смерті батьків 11-річну дівчинку Полліанну забрала до себе її тітка Полі, відома своїм суворим характером. З атмосфери батьківської любові Поліанна переселилася у світ строгих правил і заборон. Але вона не здавалася! Батько навчив дівчинку простої гри – вміти радіти життю за будь-яких обставин. Завжди весела Поліанна дратувала своїм оптимізмом не тільки свою тітку, а й інших мешканців похмурого містечка, які вважали, що їм нема чому радіти. Незабаром всі вони познайомилися з незвичайною грою Поліанни і їх життя стало змінюватися! Але одного разу з Полліанною трапилося нещастя, коли здавалося, що не залишилось надії на краще… Чи зможе вона подолати біду і зберегти радість у своєму серці?

 
pallianna

5. На тебя уповаю/На тебе уповаю(1992 р., Білорусь, драма)

Героїня фільму кинула свою новонароджену дитину. Докори сумління не дають їй спокою. Після спроби самогубства і психіатричної лікарні вона за порадою священика влаштовується працювати в дитячий будинок…

natebyaupovayu

6. Хозяйка детского дома/Господиня дитячого будинку (1983 р., СССР, драма, мелодрама)

Постановою суду матір маленького Славіка позбавили батьківських прав, і дитину відправили в дитбудинок. Ще одного малюка прийняла під своє крило Олександра Іванівна, директор дитячого будинку. Турбот у неї безліч: важкі діти, не надто чуйні вихователі, але незабаром виникла нова, напевно, найскладніша проблема. На посаду прибиральниці взяли жінку, яка колись відмовилась від свого сина, якого Олександра Іванівна усиновила зовсім маленьким.

 
hozyaykadd

7. Республика ШКИД/Республіка ШКІД (1966 р., СССР, драма, комедія) 

Школа імені Достоєвського – так розшифровується назва школи для безпритульних. В ній педагоги виховують колишніх волоцюг, злодіїв і повій. Незважаючи на своє минуле, діти якимось дивом зберігають в глибині душі іскорки доброти та наївності. Завдання педагогів зростити ці паростки добра в кожному своєму вихованцеві.

 
respublikashkid

8. Педагогическая поэма/Педагогічна поема (1955 р., СССР, драма)

1920 р. По розореній війною і революцією Росії бродять тисячі знедолених дітей. У перші важкі роки становлення радянської влади педагог Антон Семенович Макаренко береться за виховання малолітніх злочинців. Сироти дивляться зверхньо на настанови викладачів, чиї звичайні підходи не в силах переламати ворожість і злість в черствих серцях підлітків. Але одного разу, не втрачаючи надії на успіх, Антон Семенович робить дуже ризикований крок. Сміливий вчинок приносить йому авторитет серед відчайдушних шибеників. І незабаром разом з викладачами на фундаменті зруйнованої колонії малолітні злочинці починають будувати свій новий будинок і нове життя.

 
pedagogicheskayapoema

_____________________

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Культура і творчість
Останні новини
Останні новини