У Запоріжжі християни мобілізували волонтерів міста на допомогу людям похилого віку під час карантину
Добрі справи
21.03.2020
У зв’язку з карантином у Запоріжжі християни активно мобілізують волонтерів міста на допомогу людям похилого віку під час карантину. Багато років поспіль широку благодійну роботу для знедолених, переселенців та малозабезпечених веде Міський Центр Допомоги в якому працюють віруючі. Нинішня епідемія коронавірусу не стала виключенням і вже з перших днів наші брати та сестри активно включилися в роботу.

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк на офіційній сторінці у Фейсбуку зазначив наступне:

 «Карантин у Запоріжжі – час для єднання та прояву людяності. До мене звертаються запоріжці, які готові допомогти людям похилого віку з придбанням продуктів і медикаментів.

Тож на базі Міського центру допомоги Запоріжжя створено спеціальний штаб, який буде забезпечувати продуктовими наборами тих, кому це дійсно необхідно – одиноких літніх людей та маломобільних.

На оснащення медичних закладів і лікарів ми спрямуємо з бюджету міста 100 млн грн. А в питанні забезпечення людей пільгових категорій продуктами та медикаментами сподіваюся на допомогу всіх небайдужих, зокрема представників бізнесу.

Закликаю продуктові та аптечні мережі також долучатися до цієї справи, допомогти нам своїми товарами, а розвезення по домівках ми беремо на себе. Для цього створено мережу соціальних працівників міста.

Якщо ви хочете допомогти продуктами чи в якості волонтера, звертайтеся за номером телефону: +380664871817 (контактний телефон Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування).

Розрахунковий рахунок для переказу коштів: Найменування отримувача: ГО МЦД. Код отримувача: 39409359. Рахунок отримувача: UA083133990000026006055711846. Назва банку: ЗАПОРIЗЬКЕ РУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК".

З часом, коли штаб набере обертів, матимемо можливість закуповувати та безкоштовно роздавати маски та медикаменти соціально незахищеним прошаркам населення. Разом впораємося з усіма викликами!»

Закликаємо церви України бути ініціаторами подібних соціальних проектів, адже зараз саме той час аби справами показувати наше християнське лице.

Добрі справи
Останні новини
Останні новини