Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!
Голосування в Парламенті заплановано на третій квартал, тобто липень-вересень 2020 року. Враховуючи зазначене є реальна небезпека, що уже в липні Стамбульську конвенцію можуть проголосувати!
На сьогодні Міністерство соціальної політики уже заявило, що вони розробили законопроєкт щодо ратифікації Стамбульської конвенції (про запобігання насильству стосовно жінок та домашнього насильства) в новій редакції із застереженнями, що Україна залишає за собою право не застосовувати окремі положення конвенції та не змінювати своє законодавство щодо інститутів шлюбу та усиновлення.
Про це повідомила міністерка соцполітики Марина Лазебна, передає Цензор.НЕТ.
Враховуючи зазначене, найближчим часом даний закон може бути внесено до Верховної Ради.
Однак, ратифікація із доповненнями чи зауваженнями це омана суспільства, бо згідно конвенції, вона забороняє робити зауваження чи корекції і т.д. До статей, які стосуються гендеру, сексорієнтації та тих речей проти яких виступають церкви та просімейні організації, ратифікуючи конвенцію, країна погоджується з тим, що до цих статей не буде вносити зауваження!!!
Нагадуємо, що Україна не має потреби у ратифікації Стамбульської Конвенції, бо вона уже прийняла закони про протидію домашньому насильству, які за інформацією експертів більш досконало регулюють питання запобігання та протидію насильству, ніж передбачає Конвенція.
Просимо продовжувати молитися, щоб Господь дарував мудрості владі не йти на догоду ліберальним силам, але приймати рішення, які не будуть порушувати національні сімейні цінності.
Що робити?
-
Максимально розповсюдити у всіх мережах цю інформацію. Це потрібно, щоб підняти інформаційну хвилю та достукатися до депутатів.
-
Писати, дзвонити, зустрічатися з народним депутатам та закликати їх, аби вони виступали за виконання діючих законів по протидії домашньому насильству та не підтримували ратифікацію конвенції.
-
Проект листа тут. В темі листа пишіть: "Україна не потребує ратифікації Стамбульської конвенції".
Список електроних адрес депутатів-мажоритарників.
Довідка
1) Ми виступаємо проти насилля взагалі та насильства стосовно жінок і домашнього насильства.
2) В Україні в 2017 році прийнято закони про запобігання домашньому насильству, які створили більш досконале законодавче поле, ніж ті норми, що пропонує конвенція, тому в її ратифікації немає необхідності. («Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами» (реєст. номер № 4952) та «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (реєст. номер № 5294).
3) Кожна держава, яка підписала міжнародний договір має суверенне право не ратифікувати, але при цьому виконувати ключові норми через призму законодавства.
Наприклад, США, які вважаються найбільшою демократією в світі, часто підписували, але не ратифікували ключові міжнародні угоди (Кіотський протокол до Рамкової конвенції зі зміни клімату, Конвенцію ООН з морського права тощо), що не заважало їм запроваджувати ефективний механізм регулювання тих чи інших відносин на рівні національного права.
Варто зазначити, що 10 країн – членів Ради Європи – підписали, але не ратифікували Стамбульську конвенцію (серед них такі держави як Велика Британія, Болгарія, Угорщина, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Республіка Молдова, Чеська Республіка, Словаччина).
3) Стамбульська конвенція вводить та зобов’язує використовувати визначення поняття “гендер” та похідні від нього.
На відміну від загального уявлення про гендерну рівність (чи заборону гендерної дискримінації) як рівність виключно між чоловіком та жінкою (чи заборону дискримінації на підставі статі) в різних сферах суспільного життя, відображеного, зокрема, в Законі України “Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”, Стамбульська конвенція впроваджує інше розуміння поняття “гендер” (стаття 3) та проводить чітку різницю між поняттями стать та “гендер” (пункт 3 статті 4). Фактично, Стамбульська конвенція словом «гендер» замінює визначення статі, але наділяє його новою суттю, зокрема, тим, що це «соціально закріплені ролі».
4) Стамбульська конвенція забороняє робити застереження до тих положень договору, які прямо суперечать основам публічного порядку в Україні, які стосуються введення понять «гендер», «сексуальна орієнтація» та похідних від них, а також включенням до тексту Конвенції сумнівного зобов’язання держав щодо викорінювання уявлень про стереотипні ролі чоловіків та жінок.
5) Ратифікація конвенції надає на невиправданих підставах додаткових переваг ЛГБТ-спільноті, що матиме наслідком непропорційне обмеження та порушення прав і свобод інших осіб.
Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков
Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.
Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!