"Диявольські плоди тієї війни, яку РПЦ назвала "священною"", - Предстоятель ПЦУ про обстріл Чернігова
Війна
17.04.2024
Харків, Сумщина, Донбас, Одеса, Львівщина, Київщина… І сьогодні ранком - Чернігів. Руйнування будівель, поранені та постраждалі. І обірвані життя - мирних мешканців, рятувальників, захисників

"Все це - диявольські плоди тієї війни, яку російські релігійні лідери назвали «священною». Якщо плоди цієї війни - очевидне суцільне зло, то кого і що російські церковники на чолі з Гундяєвим вважають своєю «святинею»? Відповідь на це - слова Христа: «Ваш батько є диявол; і ви хочете виконувати похоті батька вашого. Він людиновбивцею був споконвіку і не стоїть в істині, бо істини немає в ньому. Коли він говорить неправду, від себе говорить, бо він неправдомовець і батько неправди» (Іоана 8:44)", - зазначиа Предстоятель ПЦУ Епіфаній.

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

Про це у мережі Х написав Предстоятель ПЦУ, реагуючи на обстріл Чернігова, йдеться на risu.ua.

Предстоятель ПЦУ вважає, що ідеологія "русского міра" повинна бути засуджена як нацизм і більшовизм, а вільний світ, який тримає у своїх руках потужний меч сучасної зброї, має обовʼязок стати на захист добра проти агресії зла.

"Постати невідкладно. Бо хто не протистоїть злу - той стає його співучасником.

Тим політикам і лідерам, хто зволікає із наданням допомоги Україні, хто шукає для свого страху перед кремлівською тиранією будь-які виправдання - самим немає виправдання.

Кров загиблих сьогодні - на російських злочинцях, але не лише на них. Ті, хто може дати захист, але не дає його, нехай теж памʼятають, що і вони дадуть відповідь перед Богом. Бо коли Христос осуджує до вічної кари тих, хто не дав їжі голодному і одягу нагому, хоча міг зробити це (Матфея 25:41-43), то як осудить тих, хто міг захистити життя - але не зробив цього?

Постраждалим - одужання, загиблим - вічний спокій, злочинцям - відплата немилосердна нехай буде від Бога і людей. А нерішучим - напоумлення та сміливості не чекати осторонь і вже зараз стати на захист правди", - наголосив Предстоятель ПЦУ.

Джерело: risu.ua

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

ВійнаХристиянський світСуспільство
Останні новини
Останні новини