Починаючи з другого року життя дитина активно вивчає і пробує вимовляти слова. Словниковий запас повинен постійно збільшуватися.
Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!
Однак не завжди це відбувається природно, адже для його покращення потрібні нові емоції та враження. The Time of India пропонує 8 способів, які допоможуть розширити перелік слів вашої дитини – від щоденника подій до щоденних розмов вдома, пише OBOZ.UA.
Заохочуйте письмову діяльність
Заведіть з дитиною звичку писати щоденник – записувати туди цікаві події, історії та навіть слова, які вона вперше почула або вживає не часто. Такі вправи закріплюють використання більшої кількості слів.
Грайте в словесні ігри
Грайте з дитиною в "Слова", "Scrabble" (Ерудит), кросворди та інші ігри, де потрібно згадувати більшу кількість слів, ніж використовуються в щоденній рутині. Це допоможе зробити вивчення слів більш веселою та захопливою діяльністю.
Обирайте "Слово дня"
Введіть традицію обирати кожного дня якесь нове слово, та намагатися його використовувати за змістом протягом доби, щоб зміцнити процес запам’ятовування.
Заохочуйте розповідати історії
Підтримуйте вашу дитину в ідеях придумувати та розповідати вам цікаві історії та казки. Це сприяє розвитку мовлення, пам’яті, уяви, а також розширенню словникового запасу та вмінню висловлювати думки.
Читайте разом щодня
Читання книжок разом з дитиною знайомить її з новими словами у контексті, природним чином дозволяючи їй зрозуміти їхнє значення.
Використовуйте для навчання картки
Візуальне сприйняття нових слів за допомогою карток покращує процес запам’ятовування та швидкого відтворення слів.
Говоріть з дитиною більше
Спілкуйтеся з дитиною багато і часто на різні теми. Спонукайте її ставити питання та додавати у свої речення нові слова.
Відвідуйте разом бібліотеки та книгарні
Читання книг різних жанрів покращує мовні навички, знайомить з новими словами та сприяє бажанню вивчати нове і читати книги.
Джерело: OBOZ.UA
Перегляньте цікаві новини:
Найбільша карта церков України
Більше рубрик та новин тут