В Україні з 1 березня збільшать пенсії
Суспільство
23.02.2021
Пенсії підвищиться в середньому на 308 гривень. Мінімальний розмір підвищення встановлено на рівні 100 грн

Кабінет міністрів ухвалив рішення про індексацію пенсій з 1 березня. Очікується, що пенсії підвищаться у 8 мільйонів людей.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це пише lb.ua

Відповідну постанову "Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році" ухвалено на засіданні уряду 22 лютого.

"Затверджено показник збільшення розміру пенсій, обчисленого від заробітної плати та страхового стажу кожного пенсіонера на рівні 11%, що відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, що передують року, в якому проводиться збільшення, порівняно з трьома календарними роками, що передували року, який є попереднім щодо року, в якому проводиться збільшення (5%+17%)/2", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Хочете дожити до 100 років? Допомагайте іншим

Зазначається, що розмір пенсії підвищиться в середньому на 308 гривень. Мінімальний розмір підвищення встановлено на рівні 100 грн.

Підвищать також мінімальну пенсійну виплату людям, які мають тривалий страховий стаж (30 років для жінок та 35 років для чоловіків). Для них виплати підвищать до рівня 2200 грн.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів підготував законопроєкт, яким 1 березня визначається датою щорічної індексації пенсій.

Джерело: lb.ua

_____________________

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Суспільство
Останні новини