В Україні 80% пенсіонерів за межею монетарної бідності
Законодавство
12.10.2020
В Україні прожитковий мінімум становить близько $75 на одну людину в місяць. Мінімальна зарплата в країні — $176, а більше чверті всього населення України перебуває за межею бідності

Про це заявила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова під час Соціального форуму Ради ООН з прав людини. Про це пише zn.ua.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

"Недивлячись на збільшення рівня оплати праці, в Україні спостерігається таке явище, як бідність працюючих. За оцінками експертів, кожному третьому працюючому не вистачає заробітної плати на задоволення необхідних життєвих потреб, а кожен другий працездатний працює на умовах вторинної зайнятості", зазначила Денісова.

Читайте також: Кожен п’ятий українець – благодійник

Вона також підкреслила, що в Україні незмінно високим залишається рівень бідності серед осіб пенсійного віку. За словами Денісової, пенсію в розмірі нижче або на рівні межі монетарної бідності отримують близько 80% українських пенсіонерів.

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль припустив, що через 15 років Україна не зможе виплачувати пенсії. Як повідомлялося, в 2021 році пенсії підвищуватимуть поетапно 5 разів. У березні 2021 проведуть індексацію пенсій на 11%. Раніше президент Володимир Зеленський заявив про те, що українцям не варто розраховувати на істотне збільшення зарплат і пенсій в 2021 році.

Джерело: zn.ua

Фото

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Законодавство
Останні новини