Байден вже скасовує рішення Трампа
Європа та світ
21.01.2021
У перший день після присяги президент США Джозеф Байден підписав серію указів та розпоряджень, що скасовують рішення Дональда Трампа, а також запроваджують нові заходи в боротьбі з пандемією

Байден вже скасував указ Трампа, який забороняв в'їзд у США з кількох переважно мусульманських країн, і призупинив будівництво стіни на кордоні з Мексикою, яку за попереднього президента цілодобово будували до останнього дня.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це пише bbc.com.

У заяві щодо скасування заборони на в'їзд з країн йдеться, що це було "плямою на нашій національній совісті" і не відповідало "нашій давній історії прийняття людей будь-якого віросповідання — так само, як і тих, хто не має його взагалі".

Ще під час передвиборчої кампанії Байден обіцяв відновити членство країни в Паризькій угоді щодо змін клімату, про вихід з якої Трамп оголосив у 2017 році зі словами "мене обрали, щоб представляти громадян Піттсбурга, а не Парижа".

Процес виходу з угоди реально завершився після президентських виборів 4 листопада. Байден повернув цей процес у зворотному напрямку.

Також новий президент підписав указ, який забороняє міграційним органам вдаватися до спроб видворити з країни людей, що прибули в США у дитинстві разом із батьками-нелегальними мігрантами.

Читайте також: Джо Байден склав присягу і став 46-м президентом США

Адміністрація Трампа чотири роки намагалася позбутися цієї ініціативи Барака Обами, відомої як програма DACA, хоча зрештою зазнала поразки в судах.

Також Байден призупинив процес виходу країни зі Всесвітньої організації охорони здоров'я, розпочатий його попередником, і зробив обов'язковим носіння масок та соціальне дистанціювання в усіх федеральних установах для держслужбовців.

"Я одразу розпочав роботу і вжив заходів для: контролю за пандемією; надання економічної допомоги; боротьби зі змінами клімату; просування расової справедливості", — написав Байден в офіційному акаунті в твіттері.

Прессекретарка нового президента Джен Псакі сказала, що найближчими днями Байден видаватиме укази в такому ж темпі.

Варто очікувати скасування запровадженої Трампом заборони на рекрутування в збройні сили трансгендерів і заборони на фінансову допомогу закордонним організаціям, які сприяють абортам.

Джерело: bbc.com

Фото: inquirer.com

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

 

Європа та світ