Біля Луцька відкрили дім молитви церкви «Спасіння»
Християнський світ
23.11.2020
На території Підгайцівської громади біля Луцька відкрили дім молитви євангельської церкви «Спасіння»

Урочисте відкриття та посвячення відбулося 22 листопада.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

На дійство прийшли не тільки члени церкви «Спасіння», а й прихожани та пресвітери інших церков, представники регіональних об’єднань Української Церкви Християн Віри Євангельської Волині, Рівненщини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Київщини тощо, пише svitogliad.com.

Завітали також представники влади.

Пастор церкви «Спасіння» Микола Климчук розповів, що будівництво приміщення розпочалось чотири роки тому. На тому місці стояла занедбана будівля, яка за проєктом мала бути торгово-розважальним центром. Брати звернули увагу на неї і подумали, що це місце непогано підійшло б для дому молитви.

Після розмов, молитов та постів утвердились у рішенні і почали процес викупу землі та підготовки документів. Восени 2016 року розпочались будівельні роботи. Стару будівлю зруйнували і звели нову.

У перший рік працювали дуже інтенсивно, робочий день нерідко завершувався о третій ночі. Наступні три роки відбувались роботи всередині приміщення.

Наразі храм має не тільки залу для зібрань, а й класи для вивчення Біблії.

«Протягом цього часу нас беріг і благословляв Господь. Маємо від Бога милість і хочемо славити Його за те, що Він такий добрий до нас. Дуже дякую всім, хто брав участь фізично і фінансово. А працювали багато: люди з Волинської, Рівненської, Закарпатської областей… Фінансово допомагала Церква Христа Спасителя, звідки ми є. Благословляли церкви з США…» сказав Микола Климчук.

Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко зауважив, що посвячення приміщення знакова подія для всієї країни. Адже цей дім молитви один із 1300, які Бог дав можливість побудувати за роки незалежності України.

Читайте також: У Рівному підрахували 100% голосів, переміг християнин Олександр Третяк

«Був період, коли ми не мали права будувати доми молитви і навчатися у вищих навчальних закладах, коли над нами насміхались, нас принижували… Бог допоміг нам це витримати і пережити. У нас нема образи на те, що було в минулому, але є велика вдячність Богові за те, що Він відкриває доми молитви у наші дні. Я вбачаю у цьому широко відкриті двері для проповіді Євангелія, великого пробудження, про яке ми молились і молимось десятки років, щоб Бог спас мільйони українців», розповів Михайло Паночко.

Старший пресвітер Волинського обласного об’єднання УЦХВЄ Михайло Близнюк зауважив, що дві тисячі років тому Ісус Христос сказав Своїм учням, що Євангеліє буде проповідуватись по всій землі для свідоцтва усім народам.

«Те, що цей будинок стоїть, це підтвердження того, що живий Христос і Його Слово виконується. Євангеліє проповідується через уста проповідників, через спів, діла і через наше життя. Нехай тут буде духовне життя! А воно буде тоді, коли буде смирення, благодать, і вся слава віддаватиметься Ісусу Христу. Люди, які поклоняються Богу в дусі та істині, приємні Йому. Дім молитви посвячений, ще не докінчений, але вже бачимо результат. Хіба не Господь це зробив? Бог допоміг!» наголосив Михайло Близнюк.

«Розкішність кожного храму в тому, щоб там перебувала Божа присутність. Нехай усі, хто тут будуть членами церкви, благоговіючи перед Богом, створять цю атмосферу і дадуть право постійній Божій присутності збагачувати і благословляти свій народ і свою церкву», сказав старший пресвітер Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Коток.

Виступили також гості з інших областей. З нагоди відкриття дому молитви прихожан привітали депутатка Луцької міської ради Юлія Вусенко та голова Підгайцівської громади Юрій Семенюк.

Пісні прославлення виконали хор, солістка Софія Стельмащук та гурт «Тріо Денисюків».

Церкві «Спасіння» у цей день подарували Біблію, картину та грошові пожертви. Закінчилось свято ввечері у форматі спілкування.

Джерело: svitogliad.com

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

 

 

Християнський світ
Останні новини