«Це не концерт, це — молитва»: 30 мільйонів глядачів переглянули виступ надії Андреа Бочеллі (ПОВНЕ ВІДЕО)
14.04.2020
Всесвітньо відомий оперний співак Андреа Бочеллі дав безкоштовний онлайн-концерт "Концерт надії" в Італії, в соборі Дуомо в Мілані, у Великодню неділю

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Дати концерт-молитву оперну зірку спонукали трагічні події, пов’язані з пандемією COVID-19, яка особливо сильно торкнулася Італії.

Бочеллі, якого запросив зробити концерт мер Мілану, на передодні пояснив, що це буде не просто виступ, а всесвітня молитва.

"Я отримав це запрошення від міського голови Мілану та керівництва церкви, і, звичайно, я відповів «Так, я з радістю це зроблю»", сказав він.

"Це не виступ. Це не концерт. Це молитва. Я буду там, щоб помолитися, і хочу, щоб кожен, хто мене слухає, помолився зі мною", додав Бочеллі.

Читайте також: 10 пасхальних проповідей, які варто подивитися напередодні Великодня

Концерт завершився на вулиці, на сходах собору, де він заспівав відомий християнський гімн «О, благодать» («Amazing Grace»).

Бочеллі заявив, що вірить у силу молитви, якої зараз відчайдушно потребує світ.

Понад 30 мільйонів людей зі всього світу переглянули концерт задобу.

Фонд Андреа Бочеллі також збирає кошти для підтримки невідкладної медичної допомоги та лікарень під час пандемії.

Всеукраїнський Собор закликає звершувати молитви за людей, які захворіли на коронавірусну хворобу, за тих, хто втратив через неї рідних та близьких, а також за Божий захист та зцілення людей нашої країни та усього світу.

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо ідеї побудови християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Останні новини