Прем'єр-міністр Денис Шмигаль візьме участь у телемарафоні Ради Церков "Україна за сім'ю"
Новини Всеукраїнського Собору
04.06.2020
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) 7 червня проведе телемарафон "Україна за сім'ю", у якому візьмуть участь голови церков та релігійних організацій, Прем'єр-міністр України, суспільні експерти, лікарі, психологи, політики та лідери думок.

Під час зустрічі ВРЦіРО і Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, яка відбулася 2 червня, було обговорено суспільно-важливі питання, зокрема щодо сім'ї. Прем’єр-міністр акцентував на важливості діалогу між державою і церквами та зазначив, що візьме участь у телемарафоні "Україна за сім'ю".

Читайте також: Всеукраїнська Рада Церков на зустрічі з прем’єр-міністром підняла питання відновлення богослужінь, гендерної ідеології, соціальної роботи, заборони сурогатства

Традиційно, вже 4 роки поспіль, за ініціативи Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій в Україні проходить Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей.

Цьогоріч, через карантинні заходи хода трансформується у Всеукраїнський телемарафон "Україна за сім'ю", який відбудеться 7 червня з 17:00 до 20.00  на телеканалі "Надія" у прямому ефірі. 

Приєднуйтесь до прямої трансляції на сайті Всеукраїнського Собору.

У телемарафоні візьмуть участь голови церков та релігійних організацій, суспільні експерти, лікарі, психологи, політики та лідери думок. У програмі – музичні номери, інтерактивні конкурси, розіграші призів, спілкування з глядачами.

Особливі гості телемарафону:

Денис Шмигаль – Прем'єр-міністр України  

Микола Кулеба – Уповноважений Президента України з прав дитини

Олександр Турчинов – Координатор Всеукраїнського Собору

Роман Шеремета – Професор Університету Кейс Вестерн Резерв (США) 

Роман Полікровський - Мер міста Збараж

Організатором події виступає Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій у партнерстві з Всеукраїнським Собором.

Організатори телемарафону переконані, що сім'я – це найвища цінність українського народу. Це основа міцної та процвітаючої держави. Сім’я – безцінний дар і єдине справжнє багатство.

Метою марафону є привернення уваги суспільства та влади до моральних і духовних основ родини і шлюбу, які необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

Всеукраїнський Собор закликає приєднуватися цілими сім'ями та родинами до телемарафону "Україна за сім'ю". Карантин не завадить нам об'єднатися в один час, аби засвідчити про свої цінності. Просимо поширювати інформацію, аби якомога більше сімей могли приєднатися до телемарафону.

Приєднуйтесь до прямої трансляції на сайті Всеукраїнського Собору.

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Новини Всеукраїнського СоборуКультура та творчість
Останні новини