При храмі УГКЦ на Волині створили деревообробну майстерню для дітей
Добрі справи
28.01.2021
Соціальний проект парафії с. Положево отримав підтримку на конкурсі міні грантів програми з активізації соціального служіння

«Майстерня лазерної порізки та гравіювання «ФАНЕРКА»» — назва проекту парафії Преображення Господнього УГКЦ с. Положево, який отримав грант від всеукраїнської програми «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні», — повідомляють у Волинському обласному благодійному фонді «Карітас-Волинь».

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це повідомляє  risu.ua з посиланням на "Район. Шацьк".

За грантові кошти ВОБФ «Карітас-Волинь» закупив необхідне обладнання для діяльності майстерні, а це — лазерний верстат і фанеру, яке передав отець Володимир Кметь, завітавши у парафію.

Під час зустрічі парох отець Богдан Іващук і організатори цього проекту розповіли про цілі і плани ініціативи. Головне завдання — це створення простору для ознайомлення дітей сільської місцевості з сучасними досягненнями у галузі лазерної порізки та гравіювання матеріалів. Майстерня «ФАНЕРКА» працюватиме три рази в тиждень на території сільського храму, а саме — в спеціально обладнаному приміщенні.

Читайте також: Збільшено розмір соціальної стипендії дітям-сиротам

Для досягнення мети в організаторів наявні такі необхідні ресурси, як час, люди, які готові до співпраці (волонтери), бажання дітей вчитися і пізнавати нове. Доцільність проекту полягає в тому, що діти в селі не мають можливості відвідувати гуртки подібного характеру, а саме пов’язані із використанням сучасних станків, тому ця ініціатива відкриє нові можливості для дітей шкільного віку та молоді.

Проект актуальний поза часом, тому що молодші діти підростають, а приріст населення в селі не зменшується.

Організатори соціальної ініціативи висловили щиру подяку МБФ «Карітас України» та Відділу соціального служіння УГКЦ за підтримку та можливість реалізації проєкту.

Опісля зустрічі священики відвідали сім’ї Шацького району, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою вивчення потреб родин та передачі допомоги від Дитячого Фонду ООН «ЮНІСЕФ».

Джерело: risu.ua

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

 

 

 

 

Добрі справи
Останні новини