Для учнів початкової школи також готують телеуроки
15.04.2020
Наприкінці квітня в рамках «Всеукраїнської школи онлайн» планують запустити відеоуроки для учнів 1-4-х класів. Спочатку планують тестово запустити уроки на YouTube-каналах, щоб отримати відгуки учнів, батьків та освітян

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про все це розповів голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак під час онлайн-конференції EdCamp 2020. Під час онлайн-зустрічі «5 гарячих запитань до комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій» з ним спілкувалися майже 3 тисячі учасників.

«Ми із самого початку запуску школи онлайн думаємо, як це зробити для учнів 1-4-го класу. Учням, особливо 1-2-го класу, не заходить той формат, який ми зараз робимо. 20 хвилин тримати увагу до екрана дуже важко. Ми довго дискутували та вже вийшли на якийсь формат і починаємо готувати для 1-4-го класу.

Читайте також: Як обрати нову професію: лайфхаки, поради, джерела

Ми плануємо вже до п’ятниці змонтувати перші кілька днів й запросити фокус-групу молодших дітей, щоб побачити їхню реакцію. Важливо, щоб це було цікаво й сприймалося дітьми. Запустимо в ефірі приблизно з 27 квітня, можливо й раніше. Можливо, спочатку тестово зробимо на YouTube-каналах, щоб отримати фідбек», — повідомив Сергій Бабак.

Нагадаємо, кілька тисяч педагогів і батьків обговорюють навчання під час коронавірусу в п’ятиденному національному онлайн-марафоні EdCamp 2020. «Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020: Тримай п’ять, освіто!» триває з 13 до 17 квітня.

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

Лариса Раренко

Джерело: osvitoria.media

Фото

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо ідеї побудови християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Останні новини
Останні новини