Губернатор штату Массачусетс наклав вето на законопроект, що дозволяє аборти
Європа та світ
26.12.2020
Губернатор штату Массачусетс Чарлі Бейкер наклав вето на законопроект, що дає розширене право на аборт.

Закон, ухвалений Конгресом називається "Закон про усунення перешкод і розширення доступу до абортів", Губернатор заявив, що цей закон «зайшов занадто далеко», йдеться на сайті jurist.org

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Закон мав на меті надати жінкам ширший доступ до абортів, дозволяючи аборти до 24-го тижня вагітності та усунувши поточний 24-годинний період очікування на процедуру. Крім того, Закон дозволяє в обхід суду для 16- та 17-річних дівчат, які не отримують згоди батьків на аборт.

У своїх роз’ясненнях перед законодавчим органом Бейкер заявив, що не може схвалити законопроект з двох основних причин: по-перше, неповнолітнім не слід дозволяти доступ до абортів без згоди батьків; по-друге, аборти на 24 тижні не повинні мати місце.

Ліберальні організації звинуватили губернатора в екстремізмі.  На їхню думку губернатор змушує жінок їздити до інших штатів, щоб зробити аборти.

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Європа та світ
Останні новини
Останні новини