У Києві відбувся форум капеланів ВСЦ ЄХБ, де 130 учасників обговорили плани та стратегії служіння
Християнський світ
23.01.2024
На території Київської богословської семінарії 19-20 січня відбулася важлива подія – форум капеланів ВСЦ ЄХБ, який зібрав 130 учасників, включаючи військових капеланів та пасторів, для обговорення стратегій служіння на 2024 рік

19-20 січня на базі Київської богословської семінарії відбувся форум капеланів ВСЦ ЄХБ, який зібрав понад 130 осіб, відданих служінню військовим та їхнім родинам. Учасники форуму, представники капеланських команд з усієї України, обмінювалися цінним досвідом, провели час у спільноті та координували свої плани на розвиток служіння у 2024 році.

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

Про це пише slovoproslovo.info з посиланням на BaptistsofUkraine.

Особливу увагу було приділено оновленню підходів до роботи з військовослужбовцями в зоні бойових дій, пораненими та сім’ями загиблих воїнів. Через слова навчання та настанови, учасники форуму поглибили свої знання та навички у цій важливій сфері.

Серед відомих учасників форуму були служителі Союзу ЄХБ: пастори Володимир Кондор, Василь Фурта, а також пастори-капелани Василь Поворознюк та Василь Хіміч. Значущість заходу підкреслив візит начальника Служби військового капеланства ЗСУ, полковника Олексія Терещука, який відвідав зустріч.

Цей форум став важливою подією для капеланської спільноти, демонструючи їхню відданість та готовність до розвитку служіння в інтересах військовослужбовців та їхніх сімей у майбутньому.

Джерело: slovoproslovo.info

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Християнський світДопомога під час війни
Останні новини
Останні новини