Кінопремія "Оскар" за новими правилами: 30% акторів та знімальної групи мають бути ЛГБТ
Загрози та виклики
09.09.2020
Американська кіноакадемія представила нові стандарти, яким повинні відповідати кінострічки для номінації в категорії "Найкращий фільм" премії "Оскар".

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це йдеться на сайті кінопремії, передає Українська Правда.

Їх розробили заохотити розмаїття і справедливе представництво  на екрані і за його межами, щоб краще відображати різноманітність аудиторії, що йде в кіно, повідомляють організатори.

Всього представлено 4 стандарти:

  • на керівних та інших посадах повинні бути кілька представників недостатньо представлених груп; принаймні 30% знімальної групи мають складати представники недостатньо представлених груп;
  • щонайменше 30% акторського складу на другорядних ролях повинні бути від щонайменше двох недостатньо представлених груп: жінок, етнічних представників чи представників раси (окрім європеоїдної), ЛГБТ-спільноти або людей з інвалідністю;
  • один з акторів першого або другого плану повинен належати до недостатньо представленої расової або етнічної групи: бути темношкірим, азіатом, латиноамериканцем, жителем Близького Сходу або представником іншої етнічної групи;
  • основна тема чи сюжетна лінія картини повинна стосуватися недостатньо представлених груп.

До недостатньо представлених входять жінки, люди інших рас, окрім європеоїдної, члени ЛГБТ-спільноти або люди з інвалідністю.

Нові правила стануть обов’язковими з 96-ї церемонії у 2024 році - щоб отримати номінацію, фільм повинен відповідати щонайменше двом з чотирьох стандартів.

На жаль, ми бачимо, що ліберальні лобісти використовують фільми для пропагування ЛГБТ-ідеології. Якби хтось поставив умову, що мають бути християни в фільмі то кричали би, що це дискримінація. 

Джерело: Українська Правда

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Загрози та виклики
Останні новини