Щоб допомогти тим, хто втратив роботу пропонують легалізувати порнографію
Загрози та виклики
07.07.2022
Слідом за ратифікацією суперечливої Стамбульської Конвенції, яка вводить 100 гендерів замість двох природніх статей чоловіка і жінки, лобісти пропонують легалізувати такі збочення як одностатеві партнерства та порнографічну діяльність на території країни.

Петицію про легалізацію порнографії зареєстрували на сайті Офісу президента, повідомляє Українська правда

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

За три дні звернення підписали понад 8,6 тисяч громадян. 

Автор петиції Тарас Сіромський аргументує своє звернення тим, що більшість розвинених країн не мають заборон на порнографічну діяльність. А тому усі, хто хоче зніматися у порно, продовжують це робити за кордоном. 

Він вважає, що у такий спосіб заборона порнографічної діяльності лише шкодить економіці України, адже податки громадян, які могли б надходити до державного бюджету, сплачуються іншим країнам, де такої заборони немає.

"В Україні цей закон приймався з міжнародними зауваженням, що він порушує свободу слова. Крім того, даний закон не має жодного сенсу, адже усі, хто хоче зніматись у порно – може виїхати за кордон і піднімати економіку іншим державам. А суди за його порушення нагадують середньовіччя, що бентежить українців і шокує іноземців", – йдеться у тексті петиції.

 Скриншот петиції на сайті ОП про легалізацію порнографічної діяльності в Україні

Крім того, на думку автора петиції, закон, що забороняє порнографію в Україні – узагальнений і трактувати його можна по-різному.

"Він погано пояснює, де еротика у мистецтві, а де еротика як порно. Була величезна кількість випадків, коли дівчат засуджували саме за еротику по статтях порнографії. Навіть на юридичних консультаціях юристи говорять, що від того, чи дати хабаря залежить, як правоохоронна система трактуватиме законодавство. Цей закон розвиває корупцію і має бути негайно вилучений!" – вважає автор.

Також він заявив, що заборона порнографії гальмує "рух України до цивілізованих держав". Також, на його думку, порнографія – "ідеальний шанс" для деяких людей, що втратили роботу через війну, продовжувати сплачувати податку до держбюджету України.

"Зараз, коли багато людей втратили роботу і це ідеальний шанс принести гроші в українські бюджети", – підкреслив автор петиції.

Закликаємо активно висловлювати свою думку в соціальних мережах проти легалізації гріха та різного збочення. 

Загрози та виклики
Останні новини
Останні новини