Мережа абортивних клінік продає частини тіл вбитих дітей
03.06.2020
Найбільша мережа абортивних клінік “Плановане батьківство” потрапила в низку скандалів, найсерйозніший з яких розгорівся довкола оприлюднення даних про торгівлю частина тіл абортованих дітей

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Американський журналіст Центру медичного прогресу (CMP) Девід Далейден ще минулого року опублікував відео з розслідування незаконної діяльності “Планованого батьківства”. Федеральним законодавством США забороняється продавати частини тіл вбитих дітей, однак, за свідченням самих працівників, клініка це робить, прикриваючись можливістю “пожертвувати” ці частини.

З опублікованих відео зі свідченнями працівників різних клінік мережі (Трамю Нгуен, Дороті Фургерсон, а також Дебори Нукатоли) стає зрозуміло, що лікарі навіть змінювали техніку проведення процедури аборту, щоб частини плоду залишалися неушкодженими і придатними для продажу. Проте закон прямо забороняє змінювати перебіг процедури задля комерційної вигоди, а тому в “Планованому батьківстві” все заперечували.

Читайте також: Відео Офісу Президента про приєднання до міжнародного «Партнерства Біарріц» зібрало велику кількість дізлайків

Нещодавно ця історія отримала своє підтвердження, коли були оприлюднені рахунки компанії StemExpress (компанія, що займається закупівлею тканин), які свідчать про співпрацю з “Планованим батьківством”, яке продавало товар, зазначений як POC (продукт зачаття). Три рахунки показали, що філія організації стягує з StemExpress 24940 доларів США.

Інформація про комерційне використання тіл абортованих дітей є логічним поясненням, чому “Плановане батьківство” є найбільшим лобістом різних законодавчих послаблень, включно з абортами до пологів. Оприлюднення даних про порушення «Планованим батьківством» федерального закону може стати поштовхом до масштабного розслідування роботи клінік вже з боку правоохоронних органів.

Наразі Девід Далейден закликав до дії.

“Настав час федеральних наслідків для планового батьківства”, сказав він. Плановане батьківство” брехало громадськості та Конгресу, але тепер вже немає жодних обґрунтованих сумнівів у тому, що “Плановане батьківство” продавало частини тіла плода”.

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

Джерело: c4u.org.ua

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Останні новини
Останні новини