Відео Офісу Президента про приєднання до міжнародного «Партнерства Біарріц» зібрало велику кількість дізлайків
Суспільні новини
03.06.2020
Більша частина людей, що переглянули відео про приєднання до сумнівного міжнародного «Партнерства Біарріц» виступають проти цієї ініціативи: відео набрало велику кількість дізлайків.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Олена Зеленська звернулась із закликом до глави держави та Кабінету міністрів підтримати її ініціативу, проте суспільство незадоволене такою ініціативою. Станом на 3 червня це відео має 1800 дізлайків. А підтримали його всього 159 осіб. Це свідчить про незадоволення ініціативою. Окрім цього, під відео відключили коментарі, що говорить про те, що думку народу в цьому питанні, мабуть, не хочуть чути.

Закликаємо писати листи до президента України та прем’єр-міністра України з протестом проти приєднання України без широких консультацій з народом до "Партнерства Біарріц", ініційованого урядом. 

Лист до Президента України

Лист до Прем’єр-міністра України

Прихована суть партнерства Біарріц

Це небезпечний сигнал для просімейних сил, адже інформація про це партнерство прихована, а ті джерела, що відкриті, показують, що це буде сильний удар по сімейних цінностях. Фактично, через дане партнерство парламент буде змушений ратифікувати Стамбульську конвенцію, приєднавши Україну до міжнародного гендерного проекту «Партнерство Біарріц», яке зобов’язує країни до ратифікації ряду міжнародних документів, зокрема Стамбульської конвенції, а також зміни законів та жорсткі дії для просування гендерної ідеології під видом різних благих проектів.

Мінсоцполітики та інші органи чомусь приховують інформацію щодо партнерство, вказуючи лише загальні питання, що, як учасниця «Партнерства Біарріц», Україна нібито бере на себе зобов’язання у п’яти сферах:

·  розвиток безбар’єрного публічного простору, дружнього до сімей з дітьми та маломобільних груп населення;

·  навчання дітей принципів рівності жінок і чоловіків;

·   запобігання насильству;

·   зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків;

·  створення більших можливостей для чоловіків піклуватися про дітей.

Здається, що це такі милі та гарні ініціативи, але справжню суть приховано.

"Партнерство Біарріц" зобов’яже своїх членів прийняти Стамбульську конвенцію та нове законодавство для просування гендерної ідеології

«Партнерство Біарріц» було започатковане 25 серпня 2019 року лідерами групи G7, в яку входять такі країни світу як США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія, Канада. Наразі у публічному доступі досить мало інформації про ініціативу "Партнерство Біарріц". З відкритих іноземних джерел вдалося отримати наступну інформацію. 

Ідеологічним ядром Партнерства Біарріц є консультативна рада з питань гендерної рівності. Рада в своєму документі, відомому як «Заклик до дій», спонукує держави ратифікувати всі відповідні стандарти гендерної рівності, включаючи Конвенцію про ліквідацію всіх форм дискримінації проти жінок (CEDAW), Стамбульську конвенцію, Конвенцію про насильство та домагання (ILO), прийняту в червні 2019 року, та зняти всі можливі перепони на шляху до впровадження цих інструментів. 

Читайте також: Депутати не прислухались до церков і знову зареєстрували законопроект №2693-2, що встановлює штраф до 354 тисяч гривень за критику гей-парадів та ЛГБТ

Зміна законів, фінансування та тотальний контроль за впровадженням гендерної ідеології, наслідки «Партнерства Біарріц» 

Основні постулати «Партнерства Біарріц» з іноземних джерел:

1. Визначити та скасувати дискримінаційні закони та/або внести зміни до положень, які є дискримінаційними, в тому числі в країнах G7, де вони все ще існують. 

2. Прийняти і впровадити прогресивні законодавчі рамки, що сприяють гендерній рівності. Рада пропонує лідерам G7 та країнам, що не належать до G7, взяти на себе зобов’язання прийняти та впровадити хоча б один, але бажано декілька законів у своїх країнах, щоб зміцнити діючі закони та розпочати цей законодавчий процес до наступного президентства у G7. 

(В Україні у Верховній Раді уже просуваються для голосування законопроекти, що обмежать свободу слова та віросповідання: №0931, 2693-2, 3316 та інші). 

3. Забезпечити необхідне фінансування для реалізації цих законодавчих рамок.

(Тобто держава має фінансувати всі заходи щодо просування гендерної ідеології).

4. Інвестувати у потужні механізми підзвітності та управління, включаючи підтримку громадянського суспільства. Підраховувати та звітувати про прогрес за погодженими часовими показниками.

(Тобто створюється потужна машина по контролю за впровадженням гендерної ідеології та покаранню тих, хто противиться).

Не аналізуючи зазначені деталі, лише на прикладі того, під яким приводом в Україні намагаються ратифікувати Стамбульську конвенцію, ми бачимо, приклад, маніпуляції ліберальними організаціями в інформаційному просторі України. 

Міжнародні експерти зазначають, що для захисту від домашнього насильства немає потреби у ратифікації Україною Стамбульської конвенції, оскільки Парламент VIII скликання прийняв законопроекти №4952 та №5294, які набагато краще та досконаліше регулюють питання запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищам, аніж це виписано в Стамбульській конвенції. Саме ці закони щодо протидії насильству церкви всіляко підтримують, адже вони є набагато ефективнішими, ніж те, що викладене в Стамбульській конвенції, та з них виключені всі аспекти для просування гендерної ідеології.

Під виглядом боротьби за рівність прав просувається гендерна ідеологія

На загал масовою аудиторією «гендерна рівність» сприймається як рівність прав і можливостей жінок і чоловіків. Але насправді «гендер» це геть не синонім слова «стать». 

Гендер це індивідуально обрана роль, яка може співпадати зі статевими ознаками, а може й не співпадати. І якщо статей є лише дві жіноча та чоловіча, то «гендерів» значно більше. На сьогодні різних типів «гендерів» налічується понад 50, і їхня кількість постійно збільшується. Саме гендерна ідеологія лежить в основі концепції ЛГБТ лесбійки, гомосексуалісти, бісексуали, трансгендери тощо.

Отож, під виглядом боротьби за права жінок і так званої гендерної рівності, прихильники Стамбульської конвенції хочуть закріпити інструменти для популяризації нових “гендерних ролей” та одностатевих стосунків, нав’язати гендерну ідеологією та закріпити на законодавчому рівні особливі права для ЛГБТ-спільноти. 

Варто зазначити, що Всеукраїнський Собор підтримує хороші ініціативи, які покращують захист українського народу, захищають від насильства та від булінгу, покращують економічну ситуацію, але не протирічать національним цінностям.

Враховуючи відсутність повної офіційної інформації та наявність тривожних даних про "Партнерство Біарріц", вважаємо, що є підстави думати, що дана ініціатива може зруйнувати національні сімейні цінності. Звертаємо увагу на те, що приєднання до міжнародних ініціатив передбачає, що країни мають змінювати своє законодавство відповідно до міжнародних зобов'язань. Тому кожен крок державних діячів має бути зважений, щоб прийнятті рішення не зашкодили національним інтересам. 

Враховуючи викладене, закликаємо молитися, аби Господь не допустив руйнування моральних та сімейних цінностей.

Закликаємо писати листи до президента України та прем’єр-міністра України з протестом проти приєднання України без широких консультацій з народом до "Партнерства Біарріц", ініційованого урядом. 

Лист до Президента України

Лист до Прем’єр-міністра України

Також просимо ставити дізлайк відео на ютуб-каналі Офісу Президента України про приєднання до "Партнерства Біарріц".

Інформація про Партнерство Біарріц доступна російською мовою. Читайте тут. 

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

З використанням матеріалів vsirazom.ua

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

Суспільні новиниУкраїна
Останні новини