Після повені на заході України залишаються підтопленими 70 населених пунктів
29.06.2020
Сили ДержНС продовжують відкачувати воду

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Після повені на заході України залишаються підтопленими 70 населених пунктів у чотирьох областях, йдеться в оперативному зведенні ДержНС, передає LB.

В Івано-Франківській області воду продовжують відкачувати в 42 населених пунктах (було 263). Залишаються підтопленими 267 будинків (було понад 13 тисяч) і близько тисячі присадибних ділянок (було 18 тисяч).

За добу співробітники ДержНС відкачали і відвели воду з 60 житлових будинків і господарських будівель та від 215 колодязів, розчистили близько 40 метрів доріг (з початку робіт - 9,5 км) і 150 метрів русел річок (з початку робіт - 3,32 км) . В області працюють зведені загони ДержНС з Волинської, Львівської, Рівненської та Хмельницької областей.

Читайте також: Баптисти оголосили збір допомоги для постраждалих від повені

У Чернівецькій області в 19 населених пунктах (було 51) підтоплені 163 будинки, 277 підвалів, 679 присадибних ділянок.

У Львівській області ліквідували всі підтоплення житлових будинків, в двох населених пунктах (було сім) залишаються затопленими кілька підвалів і присадибних ділянок.

У Тернопільській області в семи населених пунктах підтоплені 42 житлових будинки і господарські будівлі, 34 підвали, 209 присадибних ділянок.

Нагадаємо, що через сильні дощі в червні 2020 року вийшли з берегів річки Карпатського регіону. В результаті були підтоплені 10 тисяч будинків, зруйновані 117 км автодоріг, 64 мости. Частково пошкоджено 500 км автодоріг і 135 мостів. Сума збитків наразі не підрахована.

Найсильніше постраждала Івано-Франківська область. Там загинули три людини.

Кабінет Міністрів виділив 672 млн на боротьбу з наслідками паводку і ще 82 млн гривень на фінансування сил МВС, задіяних в ній.

Закликаємо активно молитися, щоб Господь дарував сонячну погоду та допоміг якнайшвидше ліквідувати всі наслідки повені у західному регіоні України!

Джерело: LB

Читайте також: Каталог корисної інформації щодо карантину та ресурсів для церков

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у ТелеграмВайберФейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Останні новини