Омбудсмен вимагає від правоохоронців покарати тих, хто «нетолерантно» ставиться до трaнcгeндеpів
Загрози та виклики
25.05.2021
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова хоче, аби українців карали за елементарну критику трансгендеризму

Свою позицію чиновниця висловила, коментуючи контр-акцію до «Маршу трансгендерів», який проходив у Києві 22 травня.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це пише politteo.online.

Цю контр-акцію організували представники християнських і молодіжних консервативних організацій. Її учасники молилися, використовували гасла на підтримку здорових цінностей, тримали плакати з закликами не допустити усиновлення дітей людьми з психічними розладами тощо. Денісова розцінила такі дії як прояв «нетолерантного та агресивного ставлення».

«22 травня у Києві на Михайлівській площі відбувся Марш трансгендерів, під час якого були зафіксовані випадки нетолерантного та агресивного ставлення до учасників зібрання. Мною направлено запит до правоохоронних органів щодо належного розслідування вказаних фактів, у тому числі з урахуванням ймовірного мотиву нетерпимості за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності», написала чиновниця у себе на сторінці Facebook.

Варто зауважити, що Денісова не вперше говорить про необхідність карати тих, хто активно висловлює незгоду з ЛГБТ-ідеологією.

Читайте також: Техас не фінансуватиме зміну статі підлітків

Так, цього року вона спрямувала до парламенту документ із вимогою прискорити розгляд та прийняття законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу)». Цей проект закону передбачає запровадження адміністративної відповідальності для осіб, які застосовують так звану «мову ненависті», виявом якої можна вважати виразне неприйняття ідей про «нормальність» розладів сексуальної орієнтації та статевої ідентичності.

Досвід західних країн свідчить, що запровадження відповідальності за «мову ненависті» та подібні «антидискримінаційні» ініціативи мають на меті цілком унеможливити критику ЛГБТ-ідеології. Особливо загрозливими такі речі є для християн. Наприкінці минулого року німецький суд виніс обвинувачувальний вирок відносно пастора, який публічно озвучив християнське ставлення до гомосексуалізму. Також у Німеччині судили науковця, який доводив зв’язок між гомосексуалізмом та педофілією.

Нагадаємо, нещодавно низка іноземних посольств підписали спільну заяву, яка містить вимоги до української влади сприяти впровадженню ЛГБТ-ідеології. Підписанти висловили надію, що особливу роль у нав’язуванні українському суспільству програми ЛГБТ буде відігравати поліція. Також вони сподіваються, що Україна буде рухатися в напрямку запровадження кримінальної відповідальності за відкидання згаданої ідеології. Інструментом криміналізації має стати «розширення визначення злочину на ґрунті ненависті».

Джерело: politteo.online

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

Загрози та виклики
Останні новини
Останні новини