Пережили торнадо з Біблією: дивовижна історія порятунку двох немовлят
Надихаючі історії
23.12.2021
Зворушлива і вражаюча історія трапилася в американському штаті Кентуккі. Після руйнівного торнадо, що забрало понад 90 життів, дивом вижили двоє немовлят, яких бабуся поклала у ванну разом із ковдрою та Біблією

Двоє хлопчиків Каден і Даллас (15 і 3 місяці) пережили жахливе торнадо 10 грудня. Батьки дітей залишили їх у бабусі Клари Лутц, і саме тоді її дім накрив торнадо. В будинку жінки не було підвалу, де можна заховатися від стихії, і вона для порятунку дітей заховала їх у ванну, поклала разом з немовлятами Біблію та накрила ковдрами. Сама намагалася сховатися поруч.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Коли торнадо охопив дім, жінка втратила ванну з поля зору. Її вдарило по голові баком з водою, а саму ванну вітер відніс в бік разом з іншими уламками.

«Я шукала їх всюди, дивилася кругом, де може бути ванна. Я гадки не мала, де ці діти. Все, що я могла сказати, це «Господи, будь ласка, поверни цих немовлят до мене у безпеку. Господи, будь ласка, я благаю Тебе!»» — прокоментувала пережите пані Лутц.

Торнадо був такої сили, що відірвав весь будинок від фундаменту, фактично зрівняв його із землею, залишивши лише гору уламків. Руйнації такої сили не давали надії знайти під завалом живих дітей, однак після їх розчищення хлопчиків знайшли майже неушкодженими. Серед цих уламків шерифові та рятувальникам вдалося віднайти ванну із дітьми, які майже не постраждали від стихійного лиха.

Молодший хлопчик був доставлений до лікарні: від наслідків торнадо сталася мозкова кровотеча, і він був доставлений до медичного центру Університету Вандербільта в Нешвіллі. Проте кровотеча зупинилася до того, як він потрапив до лікарні.

Читайте також: Чоловік в руїнах свого будинку після торнадо знайшов забуту сімейну Біблію і відкрив її. Те, що він там знайшов, змінило його життя

Історія сім’ї Лутц — не єдине свідчення дивовижного порятунку.

Як повідомляв Всеукраїнський Собор, того ж дня 65-річний Томас Джексон опинився під уламками власного будинку, але вцілів. Він знайшов поряд із собою стару Біблію та власне свідоцтво про народження, що по-особливому вразило чоловіка. «Божа присутність була поруч зі мною», — сказав він і засвідчив, що цей день став його новим днем народження.

Ці випадки порятунку — справжні чудеса, враховуючи силу стихії. 10 грудня низка потужних торнадо завдали колосальних руйнацій штату Кентуккі, Арканзасу та Іллінойсу. І хоча цьогорічний різдвяний період частково затьмарений трагічною стихією, але навіть в таких ситуаціях Господь діє і Його любов стає свідоцтвом для багатьох людей.

Джерело: c4u.org.ua

Фото

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

 

 

Надихаючі історіїЄвропа та світ
Останні новини
Останні новини